Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 14nap kés útan tezsteltem...

KovácsKetrin kérdése:

14nap kés útan tezsteltem negativat. Ma is meg probáltam 15nap késésel 2tesztel most azok is negativak. Mi lehet az oka? Szinte minden tünet van nálam?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a nőgyogyászhoz. Ez a 39ciklus napom. A válaszokat köszö nöm!. 😊
2018. márc. 20. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A tünetek, amik ilyenkor elofordulnak altalaban pms tunetek, es ha van baba, azoktol nem nagyon lehet megkulonboztetni oket. A baba altal okozott valtozast majd a 6-8. hettol fogod megerezni (ez egyeni, van, aki akkor sem). Jelenleg a teszt az egyetlen, ami biztosat mutat. Ha pontos szokott lenni az ovulaciod es a ciklusaid hossza egyforma, akkor valoszinuleg csak kesik a menzeszed.
2018. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!