Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van aki vetélés után teherbe...

Van aki vetélés után teherbe esett simán és utána minden rendben volt? Miért nem érzem ezt vigasznak?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy spontán vetélésem. Nagyon korai szakaszban, még csak pár napja tudtam, hogy sikerült, és terhes vagyok, és el is ment.

Ez volt a legeleső próbálkozás, nagyon rossz érzés rögtön ezzel indítani. Sok rossz érzés kavarog bennem, és azzal próbálnak vigasztalni, hogy legalább már tudom, hogy képes vagyok teherbe esni, és most is elsőre sikerült, és legközelebb biztos minden rendben lesz.

Viszont én tele vagyok rossz érzésekkel, hogy mi van, ha velem van a gond, és legközelebb is ez lesz.

Most van egy kis időm ezeket az érzéseket rendbe tenni, mert doki azt mondta, várnunk kell egy kicsit mielőtt újra megpróbáljuk. De nem tudom, mi segíthetne a lelkemen és a félelmeimen...


2018. márc. 21. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En decemberben veteltem szinten magatol, januarban mar ujra terhes voltam. En az a fajta vagyok,hogy tudtam egy ujabb terhesseg kell ahhoz hogy feldolgozzam, kulonben honapokig siratnam. De mindenki mas. Az en dokim egy tunder, o azt tanacsolta amikor lelkileg keszen allok ra, akkor kezdjunk probalkozni. En keszen alltam, most lepunk a 12. Hetbe, eddig minden szuper.

Nekem sokat segitett, hogy csinaltattam egy emlek kulcstartot (egy angyal anyukaja), mar maga a tervezese is segitett a feldolgozasban. Most is eszembe jut, gondolok ra mindig, o a megnem szuletett gyermekem.


De most varom a szivarvanygyerkocot, es erre koncentralok, ket hanyinger kozott is boldog vagyok!


Kitartast kivanok a fajdalomhoz. Mar a reszed, gyaszold el. Ha lelkileg ugy erzed menni fog, akkor meg hajra elore!

2018. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is missed ab lett az első terhességem,azóta született egy baba,most a màsodik babàt vàrom.Semmilyen hatàssal nem volt a vetélés.3 ciklust kellett vàrnunk.Valószínű akkor fogsz teljesen megnyugodni,amikor újra vàrandós leszel.Hidd el,sokan estek àt ezen.Az,hogy neked mi nyújt vigaszt,magadnak kell megtalàlnod.Ôszintén,én szàmoltam a napokat,hogy mikor próbàlhatjuk újra.Ami fontos,hogy "gyàszold el" ezt a terhességet,és ne törődj vele ki mit mond.
2018. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén missed abbal kezdtem, nagyon meg voltam zuhanva, de csak addig, amíg össze nem jött újra, utána már az új terhességre koncentráltam. Persze nagyon aggódtam, nehogy megint baj legyen, de a 12. hét után megnyugodtam.
2018. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!