Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti mennyi ideig próbálkoztatok...

Ti mennyi ideig próbálkoztatok a babával? Van itt olyan akinek egyből összejött?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
5 és fél évig. 😊
2018. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Elsőre
2018. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
2. Próbálkozós hónapban összejött
2018. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Sokaknak összejön elsőre. Sokaknak csak évek alatt. Az átlag 4 hónap. 6 hónap után érdemes egy-egy vizsgálatot kérni mindkét félnek. Sőt, akár a gyerekvállalás előtt is. :)

Ne azon kattogj, hogy minél előbb teherbe tudj esni. Akkor biztos, hogy nem sikerül.

2018. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Fél év kb.
2018. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Az első nem tervezett volt, vele csak 1x nem védekeztünk, a másodikkal 3x a pozitív teszt előtt
2018. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Sok terhessegem volt vetelesek miatt.

Rgy-max ket honapon belul teherbe estem spontsn (nem idozitett) egyuttletek mellett egy alkalmat kiveve. Akkor az egyszer konkretan a 14. vedekezesmentes honapban lettem terhes. Ugyanugy volt peteeresem (erzek mindig), a ciklusom is rendben volt, semmi sem valtozott es megis ennyi ideig tartott.

Szoval minden lehet normalis. :)

2018. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Teljes kivizsgáláson vettem részt, fél év vitamin- és tisztítókúrát tartottam. Mi 4-5 hónapot számoltunk, amíg a kezdéstől biztos nem aggódunk és magamnak is időt szántam, hogy fejben felkészüljek a várható változásokra. Erre a kislányunk 2 hét után megfogant.

Szerintem rengeteg tényezőtől függ, hogy mikor sikerül. Ha szeretnéd és megteszel mindent, hogy fizikailag készen állj, de nem napi szinten ezen görcsölsz, akkor meglesz az eredménye. Éld tovább az életed és jönni fog a baba.

2018. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

3. hónap, 1. hónap, 3. hónap.


Nincs értelme azt nézegetni hogy más nőknek mennyi volt mert semmi alapot nem ad arra hogy neked mennyi lesz, max unaloműzés olvasgatni.

2018. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
A negyedik hónapban sikerült.éreztem h terhes vagyok a teszt fél óra múlva be is bizonyította!furcsán hihetetlen volt!
2018. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!