Enyhén magas prolaktin, hátrahajló méh, stressz aggódalom, hogy nem lehet babám. Ezek miatt nem jön össze 2éve?

Figyelt kérdés
Aktus után háton, vagy a hason fekvés jobb?Iszom másfél hete a Mastodyn cseppet. 47napos a ciklusom. 9éve volt abortuszom,ez miatt félek hogy nem lehetek terhes akkor az 1.hónapba terhes lettem .27éves múltam, nagyon vágyom kisbabára.Próbáltam leírni minden lényeget, hátha így tud valaki segíteni.
2018. ápr. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el specislistához! 2 év próbálkozás után a meddő kategória esélyes! Van megoldás! Lombik stb...
2018. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nődokim van aki egybe endokrinologus is. Ő csinált hormonvérvételt a prolaktin volt magas. Illetve pco gyanú.Ezek szerint jogos az aggodalmam,és csakis orvosi segítséggel eshetek teherbe.Bromot írt fel, csak nem bírtam szedni mivel volt pánikos szorongós rohamaim korábban és szedtem Frontint.Most hónap végén kell mennem kontrollra.
2018. ápr. 16. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Kezeletlen inzulinrezisztencia. Amiket mondtál ilyen esetben gyakori.
2018. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Párod volt andrológián? Adott mintát,és rendben van? Remèlem,azzal kezdtétek.
2018. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormontornarol (aviva torna) hallottal? Pcos, inzulinrezisztencia, ezekkel vagyok tunetmentes, rakeszulessel (dieta+hormontorna) elso honapban sikerult a baba. A prolaktin szintet is beallitja.
2018. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen volt a párom,rendben van.
2018. ápr. 16. 21:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Otthon hogyan lehet megtanulni az aviva tornát? Adtál egy kis reményt. Köszönöm.Gratulálok a babához. Megkérdezhetem nálad mi volt a gond? Meddig vártatok a babára?
2018. ápr. 16. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyhén magas prolaktinnal nekem sosem jött a baba, amint lement bromóval akkor meg azonnal sikerült.
2018. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!