Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan, akinek mostanában...

Fradigirl85 kérdése:

Van olyan, akinek mostanában volt/lesz inszeminációja? Olyan jó lenne együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már sajnos túl vagyok az izguláson. 31.-én volt az inszemem és utána a 14. és 17.dpo-n is negatívakat teszteltem. Neked mikor kell majd tesztelni? Vagy vv lesz?
2018. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom nagyon...tudom milyen érzés, nekem ez a 3.volt. Az előzőnél még tesztelnem sem kellett, 12.napon megjött...remélem most másként lesz! Nekifutsz újra?
2018. ápr. 18. 19:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy terveztem h vasárnap 12.napon próbálkozom, ha addig nem jön meg, bár az Utrogestan miatt ugysem fog...:( még itthon nyugiba hétvégén megpróbálom, aztán majd látjuk mi lesz...
2018. ápr. 18. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem hagyunk ki szünetet, egyből indítjuk a következőt. Mennyi Utrot szedsz egyébként? Én 3x1-et szedtem és a 17.dpo napon kellett tesztelni. De még ennyi Utro mellett is pecsételtem már aznap. Szerintem a 12. nap körül még lehet korai lesz. Én kihúznám legalább a 14.napig :)
2018. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2x1 utrot szedek. Tudom h korai, de ki tudja, hátha...:) az első inszemnél már 12.napon is kimutatta!
2018. ápr. 19. 10:11
 6/8 Aranypanda ***** válasza:

Üdvözlet. Ha mindent jól csinálnak az orvosok, akkor a megtermékenyített petesejt beágyazódása csak lelki tényezőkön múlik. Ha mások is izgulnak a sikerért, drukkolnak neked, ez lelki segítség. De egy valódi rokon vagy barátnő támogatása többet számít. A baba gondozását segíteni nem netes ismerősök fogják, hanem a közeledben levő szimpatikus személyek.

Érdemes lassítani, mert melyik baba szeretne magának elfoglalt, rohanó anyukát. Nem lehet pörgősen szoptatni, a bölcsőt sem lehet pörgősen ringatni.

További információt találsz a facen, Bianka Mikrobaby.

Sok sikert!

2018. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Aranypanda. Természetesen nem a netes ismerősök fognak segíteni a való életben , ezt mindannyian tudjuk...:) azonban aki átment hasonlón, vagy éppen benne van, tudja csak megérteni milyen nehéz ez. Az én rokonaim vagy barátaim közül szerencsére senki nem küzd hasonló problémával - mégis tamogatnak -, így itt próbáltam egy "sorstárssal" beszélgetni...jólesik néha olyannal is megosztani a dolgokat, akivel egy hajóban evezel.
2018. ápr. 20. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Nekem a második lett volna. Az orvos megszakítatta velem a Bemfola injekciót, mert egy 13mm-es hasűri folyadékot észlelt az UH alkamával. Ez másnapra eltűnt. Aztán a 16. napon azt mondta felejtesem is el az inszemet, mert nem voltam elegendő méretűek a tüszők. Pedig a 10 vagy 12. napon az egyik a bal oldalon már 14mm-es volt. Minden esetre a 16 napon 3 volt a 14. naphoz képest, amikor is 4 is volt.
2018. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!