Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció megszakítása?

Inszemináció megszakítása?

Figyelt kérdés

Második inszeminációra készültem, de meg lett szakítva. Hétfőn voltam nőgyógyásznál akkor voltam 14. napos, az orvos kérte, hogy a Bemfola-t, ne is szedjem tovább, mert már a repedés határán vannak a peték, az egyik kifejezett biztató méret volt. 4db pete volt a bal oldalon , amelyek méretei 12-15mm-es voltak, az endometrium 7,7 milliméter volt. A 16 napon az orvos megvizsgált akkor már csak 3, de a legnagyobb is csak 14*14mm-es volt. Ma kellett újra mennem, de nem mondott jót: mondta, hogy mivel nem lettek nagyobbak, így ne is menjek inszeminációra, ami hétfőn v. kedden lett volna, jelentkezzek nála a következő mensest követően.

Kérdezem, hogy mi ennek az oka, hogy ne növekszik tovább? Járt már valaki így? Azt hittem, hogy mivel 4 is volt, nagyon jó esélyem végre a teherbeesésre.

(Sajnos a nőgyógyász annyira elfoglalt, hogy örülök, hogy megnéz, aztán mehetek is tovább, soha nem ér rá velem megbeszélni a dolgokat.)



2018. ápr. 21. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most a lombiknál jártam úgy,hogy a 10. napon volt 6 tüsző a 3 jobb oldalon és 3 bal oldalon,2 nap múlva a bal oldaliak nem nőttek csak a jobb oldaliak. Szerencsére azt a 3-at le is bírták szívni de akkor is 15 mm voltak de megtermékenyültek.

Szóval nem értem a dokidat mert elméletileg naponta 2mm nő a tüsző szóval hétfőre-keddre bőven jók lennének.

2018. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam! Azért kellett abbahagynom, mert hasűri folyadékot is látott, ami 13mm es volt. Ez a 16. napra eltűnt. De magától is nőniük kellett volna?
2018. ápr. 21. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Általában 18-20 mm körül reped a tüsző. Szóval ha el is marad az inszem azért legyetek együtt a férjeddel.
2018. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de már a 18. napon vagyunk. Van így értelme?????? Már csak 2 maradt 14x13 és 14x15mm nagyságú....
2018. ápr. 21. 15:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd számolj légyszi be a lombikról! Légyszi!
2018. ápr. 22. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lombikom volt,úgy néz ki sikerült a tesztek pozitivak majd pénteken megyek dokihoz :)
2018. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok!!!!! Légyszi írj majd még! Egyébként Te mennyi idős vagy, és hol történt a lombik??
2018. ápr. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!