Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laporoszkópia után hogy jön...

Moncsika1123 kérdése:

Laporoszkópia után hogy jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
17.én volt laporoszkópos petevezeték átjárhatósági műtétem. Doki mindent rendben talált, mind két vezeték átjárható. Tegnap (24.én)voltam varratszedésen. Kiszedte, és írt clostyt, hogy a mentruácio 2. Napjátol szedjek 2x1 szemet 5 napig. A gondom, hogy holnapra lenne várható a menstruációm naptár szerint, deeee mikor megműtöttek 2 napig nem volt semmi se barnázás se vér! Utána mikor pisiltem volt 1, 2 barna folt a wc papíron. Tegnap már pirosas volt mikor megtörölköztem. Ma mégjobban, de csak akkor van ha pisilek. Nekem soha nem volt ilyen barnázgatás meg foltos stb. Most akkor ez a menstruáciom vagy a műtét miatt van szerintetek???aki már túl van ezen a vizsgálaton neki hogy jött meg??
2018. ápr. 25. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!