Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 napja szedem a Merckformin...

11 napja szedem a Merckformin XR 750-et, a hányinger, étvágytalanság el fog múlni? (PCOS, enyhe IR)

Figyelt kérdés

160 g CH diétát tartom. Grammra pontosan ki van számolva minden, de nem birom megenni, nagyon nem kívánok semmit. Gyakran van hányingerem. Most ott tartok, hogy inkább magasabb CH tartalmú dolgokat fogyasztok, hogy gyorsan meglegyen a szükséges CH és ne kelljen sokat enni. Ezzel az a gond, hogy kevés kalóriát viszek be így, amitől már 2 kg-ot fogytam, pedig nincs nagy súlyfeleslegem. Nem normális ez a gyors fogyás. Ezekből következik, hogy nincs sok erőm, nehezen vonszolom el magam az edzésekre, próbálom tartani a het 3at, de nehezebben bírom most azt a 60 percet.

Jelenleg napi 1 szemet szedek, hamarosan emelnem kell 2-re, tartok, hogy még rosszabb lesz. Másnak is volt ilyen gondja?


2018. ápr. 28. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak enyhe IR-ra írták fel, 3 hónapig bírtam, állandó hányás-hányinger-hasmenés kombó. Gyenge is voltam, nem tudtam normálisan gondolkozni sem. Aztán úgy döntöttem abbahagyom és futni meg tornázni kezdtem. Azóta nem nézettem, nem is érdekel, mert biztos,hogy még egyszer nem szedem, és nem diétázom ilyen módon. Elég volt. Állandó mozgással próbálom kompenzálni.

2018. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még egy kicsit várok, hátha megszokm, ha nem beszélek a dokival.
2018. ápr. 29. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szedd

Ikabb mozogj tobbet es meg kevesebb ch egyel max 100 akkor felesleges a gyogyszer

IR eletmod valtozassal elmulik

2018. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!