2 nap pozitív LH teszt. A tegnapi is erős pozitív volt, de a mai még annál is erősebb. Van valakinek tapasztalata, hogy mitől lehet? Terhesség kizárva.

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 29. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérésed lesz.
2018. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Úgyvan, az ovulációt az LH csúcs váltja ki.
2018. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Lh teszt szóval peteèrèsed van/lesz. Erre való ez a teszt 😊
2018. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem mindig 2 napig volt pozitiv, amikor hasznaltam lh tesztet.

Semmi kulooset nem jelent. Az lh no, eleri a csucspontot, majd leesik es ezutan van ovulacio, az elso negativ napon. Nalad latszik a teszten a fel es leszallo ag egyarant, ezert van ket pozitivad.

Nem te vagy egyedul igy ezzel, eleve azt mondjak, hogy az UTOLSO pozitiv napot koveto elso negativ napon van peteeres (ha minden jol megy es megreped a tuszo).


(Masik opcio lehet meg, hogy tul erzekeny a teszt. Van, akinek egesz ciklus soran olyan mennyisegu lh van a szervezeteben, hogy pl 10-es vagy 20-as lh teszt mindig pozitiv. Ilyenkor nem latszik az megugras, ezert kevesbe erzekeny fajta tesztet kell hasznalni.

Ha nem most kezdted a tesztelest es volt mar negativ teszted is korabban, akkor nalad nem ez a helyzet.)


Szoval tesztelj tovabb es vard a negtivat.

2018. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen tudom mire való az LH teszt, hisz azért csinálom.

Csak fura a 2 napig pozitív.

Eddig ilyen még nem történt.

Múlt hónapban is csak egy napig volt pozitív, de sajnos hiába volt pozitív, ciszta lett belőle.

Akkor csinálgatom tovább.

Köszönöm, hogy időt szántatok a válaszra.

:)

2018. ápr. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!