Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Remény van még vagy fogadjam...

Remény van még vagy fogadjam el hogy "majd legközelebb"?

Figyelt kérdés
Ciklus 23.napja,12.dpo. Koradélután kis pecsételő vérzés jelentkezett,azóta semmi. Bal oldalt fájdogál a petefészek és kisugárzik a derekamba a is már 3-4 napja. Gonoszkodást köszi nem kérek, 3 és fél éve várjuk a csodát!

2018. máj. 16. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el, hogy majd legközelebb.
2018. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb
2018. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Legbelül tudtam ezt de jobb néha ha más is mondja.
2018. máj. 16. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy a legközelebb a lehető legközelebb legyen!
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Amíg meg nem jön, addig mindig van remény. Kívánom, hogy mihamarabb kopogtasson a bébi!
2018. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenki ilyen biztos benne, hogy "majd legközelebb", én nem tudom, bármi lehet, nekem ugyanolyan premens tünetek voltak terhesen is, sőt erősebbek mint általában.
2018. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A terhességi tünetek általában a menszesz elmaradása után szoktak jelentkezni. Tehàt ahogy a hatos írta ezek a tünetek ugyanúgy jelezhetnek terhességet mint a menstruáció közeledtét.

Nem kötekedésből mondom, de három és fél év után nem a csodát kéne várni, hanem felkeresni a megfelelő szakembereket akik talán tudnak segíteni abban, hogy anya lehess!

2018. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom ősszejött én akkor os barnázgattam a nemvárt napján és ugyanugy volt mindjárt megjön érzés.Amig nem jön meg addig van remény.
2018. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lett veled kérdezö?? Drukkoltam neked nagyon
2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is barnaztam a nem várt napján, sőt utána is két napig és mégis itt a baby a pocakban.
2018. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!