Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik intézménybe érdemes...

Melyik intézménybe érdemes mennem vizsgálatra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy éve próbálkozunk, de nem sikerült még összehozni az első babánkat. Kicsit aggaszt a dolog, ezért szeretném, ha kivizsgálnának engem. Külföldön élünk, nem vagyok itt elégedett az egészségüggyel. Augusztusban otthon leszek pár napot, és mindenképp szeretném, ha otthon látna egy magyar orvos. Szerintetek lenne erre lehetőség, esetleg e-mailben megkapni a leleteket? Gondolom lesz vérvétel is, vagy bármi egyéb, ami időigényes, és csak napokkal később lesz eredmény, de én akkor már az országban sem leszek. Csak szeretném tudni, hogy minden rendben e, hogy valahol elinduljak...

Budapesten leszek, szóval szívesen várom az ötleteket, hogy hova fordulhatnék ezzel a problémával.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. máj. 20. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meddosegi klinikara kellene menni viszont az egesz folyamat nagyon idoigenyes es ha kezelesre van szukseg gyakrabban el kell jarni ultrahangra, vervetelre stb. En inkabb ott probalnam meg ahol tobb ideig tartozkodom. Sok szerencset
2018. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy nappal ezt nem fogod letudni, az egész biztos.

Magánintézményeknél egy hónap alatt le tudják pörgetni a kivizsgálásokat, de ahhoz nem egy megjelenés kell...

2018. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!