Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddősègi kivizsgáláskor az...

Meddősègi kivizsgáláskor az orvos nem küldött átjárhatósági vizsgálatra. Mièrt? Tudom őt kellene megkèrdezni de èrdekel a vèlemènyetek. Mikor küldenek ilyenre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol tartasz a kivizsgalasban? Melyik intézet?


Van ahol először megcsinálják a hormonsort és a férfi vizsgálatokat majd ezek eredményének függvényében küldenek atjarhatosagira pl. sote aro


Amúgy más oka is lehet pl. Eredmények tükrében döntik el, hogy milyen típusú atjarhstosagit kérnek. Van olyan intézet ahol ha csak a lombik johetn szoba nem is kérik.

2018. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltunk. Tökèletesek lettek az eredmènyeink.
2018. máj. 24. 06:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem először vérvétel volt, hormonokat néztek. Ezzel pàrhuzamosan a páromat is megvizsgálták, mintát néztek. Mindkettő rendben volt és utána küldtek átjárhatósági vizsgálatra.
2018. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem, hogy voltatok és tökéletesek az eredmények, de miket nézték? Mit mondott az orvos mi a következő lépés?
2018. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Petefèszek stimuláció, closty. Hormonjaimmal ès fèrjem eredmènyei jók lettek.
2018. máj. 24. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az átjárhatósági csak inszemináció előtt kötelező.

Ha Clostys figyelt hónapod lesz, akkor ott még nem feltétlen kell átjárhatósági.

2018. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért javasolt lenne clisty előtt is. Hiszen ha nem átjárható semmi értelme
2018. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, clostys figyelt hónapom lesz még valami injekciót említett...
2018. máj. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!