Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhes voltam? Az utóbbi egy...

Terhes voltam? Az utóbbi egy hétben párom mondta, hogy valami nem ok, mert állandóan aludtam volna. Egyszerűen este kidőltem, mint akit leültöttek.

Figyelt kérdés
Kezdett engem is zavarni és megijedtem,hogy esetleg van valami bajom. Aztán elkezdtem számolgatni,hogy mikor kell megjönnie és akkor döbbentem le,hogy már 3 napja kellett volna. (Nagyon szabályos 28napos ciklusom) örültem,hogy akkor megvan ennek a hirtelen jött fáradtságnak az oka. Gondoltam várok még pár napot,erre 2 napra rá egyszer csak elkezdtem nagyon görcsölni, egyébként nem szoktam, és elöntött a vér ilyen nagy nyúlós darabokkal. :( Kis idő elteltével elmúlt minden fájdalom már csak a sima megszokott vérzés maradt. Tesztet nem szeretnék már csinálni,mert azt hiszem kiborulnèk,ha látnèk egy pozitív tesztet,mert jöhetne már az a baba.
2018. máj. 26. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mi honnan tudjuk, hogy az voltál vagy sem??? Szépen leírtad a sejtésed, ami alapján minden esély megvan rá, hogy az voltál, de lehet egyéb nőgyógyászati oka is. Tesztet nem akarsz csinálni, de anélkül nem leszel okosabb. Akkor mi a kérdés?
2018. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem, mi a kérdés, és miért nem akarsz tesztet csinálni.
2018. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Csinálj tesztet.

Neked nem jobb tudni a későbbiekben, hogy volt -e vetélésed,vagy sem?

Én biztos szeretném tudni.

2018. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig hogy le írjuk, hogy igen terhes voltal, de már nem vagy az. Ez jó érzés ? :/ próbálkozzatok tovább! :)
2018. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kémiai terhesség lehetett, ha egyáltalán valóban volt valami.


Felesleges tesztet csinálnod, vagy orvoshoz menned. Ez még nem vetélés. A kémiai terhesség lényege épp az, hogy vége mielőtt elkezdődne.

Sok nő átesik rajta anélkül, hogy tudná.


Amúgy nem is biztos, hogy az volt. Lehet, hogy kivételesen simán volt valami zavar és csak késett.


Sok sikert a további próbálkozáshoz! Ez ne szegje kedved!

2018. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!