Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 napos késésnél tartok,18dpo-...

VKATA1 kérdése:

4 napos késésnél tartok,18dpo-n, tegnap egy halvány (nagyítóval kivehető) pozitívat teszteltem, de ma megint negatív. Volt már ilyen valakinek, illetve kinek hányadik napon lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te nagyítóval keresed a pozitív csíkot a teszten? :D :D :D
2018. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt csak szemléltetés végett írtam, hogy nehezen látható, de a férjem is látta, tehát ott volt.
2018. máj. 28. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján erős pozitív volt. Negyedik napon “nagyítóval” ötödik nap negatív.. maximum kémiai terhesség lehetett, valószínű meg fog jönni. De kívánom, hogy ne legyen igazam.
2018. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A nagyítóval keresett második csíkot nyugodtan vedd negatívnak! Egy pozitív tesztneknillik kivernie a szemedet, nem kell nagyítóval keresni.
2018. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző babámnál is nagyon halvány teszttel indultunk, 2 egymást követő napon is alig volt látható, és terhesség, majd baba lett belőle.
2018. máj. 28. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tegnapi teszten valójában szellemcsík van/volt? Sajnos sok ilyen van.
2018. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled Kérdező?
2018. máj. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia nagylányom anno dpo 21 lett az első pozitiv tesztem naponta teszteltem dpo 14 től és kétnaponta jártam az orvoshoz mivel éreztem bent van a baba(cici feszülés)alhasi görcsölgetések orvos elhajtott... Addig a napig dpo 21 aznap már a petezsák is látszott amikor a pozitiv laboros papírral mentem újra uh-ra...elnézést is kért :)
2018. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!