A merckformin kavarhatott be?

Figyelt kérdés
Márciusban derült ki hogy enyhe inzulinrezisztenciám van. Tavaly szeptemberben volt egy vetélésem. Nem próbálkoztunk a babával. Voltam vizsgálatokon a hormonvérvételem jók, az ultrahang semmi eltérést nem mutatott, csak van ez az enyhe inzulinrezisztenciám. A doki felírt nekem 2x1000 mg mercformint, a menszesz eddig rendszeresen megjött, most viszont májusban 21.én meg kellett volna jönni és sehol semmi. Szerintetek a gyógyyszer kavarhatott be?

2018. máj. 30. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azt akarod hallani hogy terhes vagy...

Ha 21-én kellett volna megjönni, akkor miért tart sokáig csinálni egy tesztet?

2018. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem azt akarom hallani, mert már csináltam 2 tesztet és nem vagyok az. Annyi eszem azért van ha nem jön meg először tesztet csinálok és utána írok ide. Hanem hogy esetleg volt-e már valakinek ilyen hogy a gyógyszer elkezdése utána rendszertelen lett.
2018. máj. 30. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem határozottan bekavart.

konkrétan eltűnt a menzeszem.

most abbahagytam,mert rontott az értékeimen,és most lett először peteérésem is

2018. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem is, mert képzeld abbahagytam egy pár napja a gyógyszert, persze a diétát és a mozgást tartom, de ma reggel megjött. Szóval fogok a dokimmal beszélni, hogy ilyenkor mi is van.
2018. jún. 1. 07:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Azota mi a helyzet?

En is febrzar ota szedem a mercket es nekem aincs azota ciklusom.

Miota abbahagytad teljesen rendezott???

2019. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen akkor abbahagytam vissza mentem a dokimhoz,csak diètàztam ès sportoltam,fogytam is. Ès azòta van egy gyönyörű 5 hònapos kisfiam. :)
2019. nov. 12. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Na nem mondod!! Nekem mindenki azt mondja, hogy a gyogyszer meghozza a menstuaciot nem eltunteti. Neked mivel magyaraztak ezt?
2019. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve pontosa mennyi idő kellett a gyogyszer elhagyasa utan, hogy teljesen rendezodj?
2019. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahogy elhagytam a gyògyszert,rà egy pàr napra meg is jött,ès utàna minden hònapban szèpen napra pontosan megjött. Ès màr oktòberben ki is maradt ugye mert terhes lettem. Nekem igaz,hogy enyhe inzulinrezisztenciàm volt ès azèrt kellett szednem a gyògyszert de nekem a dokim semmit nem mondott,hogy a menszeszem ìgy felborult azt mondta akkor tartsam a diètàt ès sport.
2019. nov. 14. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!