Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

A merckformin kavarhatott be?

Márciusban derült ki hogy enyhe inzulinrezisztenciám van. Tavaly szeptemberben volt egy vetélésem. Nem próbálkoztunk a babával. Voltam vizsgálatokon a hormonvérvételem jók, az ultrahang semmi eltérést nem mutatott, csak van ez az enyhe inzulinrezisztenciám. A doki felírt nekem 2x1000 mg mercformint, a menszesz eddig rendszeresen megjött, most viszont májusban 21.én meg kellett volna jönni és sehol semmi. Szerintetek a gyógyyszer kavarhatott be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, terhesség, inzulinrezisztencia, menstruáció, merckformin, cukor

2018. máj. 30. 06:59  Privát üzenet  

A válaszok

Gondolom azt akarod hallani hogy terhes vagy...

Ha 21-én kellett volna megjönni, akkor miért tart sokáig csinálni egy tesztet?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 30. 08:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nem azt akarom hallani, mert már csináltam 2 tesztet és nem vagyok az. Annyi eszem azért van ha nem jön meg először tesztet csinálok és utána írok ide. Hanem hogy esetleg volt-e már valakinek ilyen hogy a gyógyszer elkezdése utána rendszertelen lett.

# 2/4Időpont 2018. máj. 30. 10:04 Privát üzenet

nekem határozottan bekavart.

konkrétan eltűnt a menzeszem.

most abbahagytam,mert rontott az értékeimen,és most lett először peteérésem is

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. máj. 30. 18:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem nekem is, mert képzeld abbahagytam egy pár napja a gyógyszert, persze a diétát és a mozgást tartom, de ma reggel megjött. Szóval fogok a dokimmal beszélni, hogy ilyenkor mi is van.

# 4/4Időpont 2018. jún. 1. 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő alatt sikerült teherbe esni Merckforinnal, inzulin rezisztencia esetén?
11 napja szedem a Merckformin XR 750-et, a hányinger, étvágytalanság el fog múlni? (PCOS, enyhe IR)
Van itt olyan IR-es aki sovany testalkatu? Nalam nemreg derult ki, hogy IR-em van es dietaznom kell. De teljesen mas dieta ez mint a molettebb IR-eseknek. Tudna vki segiteni dietaba?
Merckformin 100mg-ot szedek, kinek mennyi idő után jött össze a baba?
Sikerült már valakinek Merckformin és Gynositol segítségével teherbe esni?
Szedett már valaki ADIMET 1000mg filmtablettát? Vélemények, tapasztalatok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!