Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párommal babát szeretnénk de...

Párommal babát szeretnénk de nem jőn össze vizsgàlotokon voltunk! Szerintetek mi a hiba?

Figyelt kérdés
Nekem 04,14 dikén volt utoljára mesim, voltam dokinàl azt mondta hogy nem làtt semmit!! Tesztem negatív lett!! Van esély hogy most össze jőtt??
2018. jún. 4. 16:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálatokon voltatok? A párodat is megnézték vagy csak téged?
2018. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Amig görcsösen akarod,nem fog össze jönni.
2018. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes. A doki semmit nem lát, amikor a teszt már kimutatja a terhességet. Mióta próbálkoztok? Mert egy év után sikertelen próbálkozás után érdemes csak dokihoz menni.



Szerintem egyébként azért nem jön a baba, mert érzi hogy ennél a pocsék helyesírásnál ő se vinné többre.

2018. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

6 hónapja próbálkozunk!

Engem is ki vizsgáltak és a páromat is!!

Mindent, rendben találtak!!

De most ugyan az a tüneteim vannak mint, egy terhesnek.!! A mellemen látszanak az erek és a mellbimbóm el színesednek

2018. jún. 4. 16:46
 5/27 A kérdező kommentje:

Hányingerem van, sűrű vizelés!

És hányok is

2018. jún. 4. 16:47
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Minek üvöltesz?

Benyaltál valami vírust.

2018. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

"Amig görcsösen akarod,nem fog össze jönni."


Kedves második, teljes jóindulatból írom neked, hogy ezt élőben soha senkinek ne mondd. Én elkövettem azt a hibát, hogy egy munkatársnőm előtt mondtam. (Nem tudtam, hogy nem jön össze neki a gyerek.) Addig terjesztett rólam mindenféle hazugságot, amíg el nem érte, hogy kirúgjanak. Minden szempontból selejtes ember volt.

2018. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

De akkor miért vannak a rosszul létek??

Az orvos azt mondta hogy jelenleg nem tud mondani rá semmit 2*váltodtam orvost!!

2018. jún. 4. 16:57
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért vannak a rosszullétek, mert bebeszéled magadnak, hogy terhes vagy. Ne legyél ennyire görcsös. Csak élvezzétek a szexet, ne a gyerekcsinálás legyen a szempont. És légyszi amíg nem jön a gyerek, csapj fel egy helyesírási szótárt, mert kifolyik a szemem.
2018. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ez van a leletembe

Vag:UH vizsgálat, húgyhólyag kontúrja eltérés nélkűl. Normális nagyság uterus, 7/2 mm-es endometrium.

Ez mit jelent??

Csak mert az orvos nem magyarázta el

2018. jún. 4. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!