8. -án este kell beadnom magamnak a tüszőrepesztő injekciót ( gonapeptyl). Szerintetek mikor a legesélyesebb a repedés? Sok helyen olvastam, hogy 36 óra elteltével. De nem sok kicsit? Nem lehet, hogy előbb reped?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem miert ezt irta fel tuszorepesztesre. Elmagyarazta?bocsi hogy offolok de en gonapeptylt lombik alkalmaval kaptam, azert hogy meggatolja az ido elotti tuszorepedest.
2018. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen,mert a spermiumok vígan elélnek benned 3 napig,szóval ha valóban megtörténik a napokban a trepedés,akkor a holnapi és holnaputáni együttlét tökéletesen ideális lesz.
2018. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, tudom én is, hogy lombik programban használják ezt, utánanéztem. Viszont tüszőrepesztésre is alkalmazzák. Ilyenkor nem kúraszerűen több injekciót kell adni, hanem egyszeri alkalom és gondolom így teljesen más hatása is van a már érett petékre...de többeknek ezt írták fel repesztésre.

2018. jún. 7. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Koszi, ezt igy ebben a formaban nem hallottam es kivancsi voltam. Egyebkent nekem a petesejtleszivas elott szinten 36 oraval kellett beadnom a repesztot.
2018. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is köszönöm a választ!

És sikeres volt a lombikod?

2018. jún. 7. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 7 honaposak az ikrek.:)

Nagyon sok szerencset, kitartast es babat kivanok Nektek!

:-)

2018. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromi pontosan ki van számolva, gondolom nem csak annyit mondtak hogy “este”, nekem pl 22.00-kor kellett beadni.


A leszívásom is úgy vettek sorba minket hogy ki mikor kapta meg a repesztőt (nekem ovytrelle volt).

2018. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babákhoz! :) Sok egészséget Nektek!
2018. jún. 7. 22:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, megmondtak mindent pontosan...
2018. jún. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!