Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági (hsg) vizsgálat...

Átjárhatósági (hsg) vizsgálat után haza tudtatok egyedül sétálni/buszozni?

Figyelt kérdés
Elég messze lakom a kórháztól (kb.1,5 óra busszal, 3 átszállás) és a férjem nem tud elkísérni.
2018. jún. 11. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudtam volna
2018. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem meg se kottyant az egész,én 1 órát buszoztam haza de ha éreztem volna jól magam jött volna a férjem.
2018. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ragaszkodik hozzá hogy taxit hívjak, de én pénzkidobásnak tartom...azért lehet, hogy mégis úgy készülök, talán szükség lesz rá. :/
2018. jún. 11. 08:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívj taxit, én nem tudtam volna haza buszozni főleg nem 3 átszállással.


(Esetleg más ismerős aki haza tudna vinni ? )

2018. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na végül hazabuszoztam, de igazatok volt, jobb lett volna taxit hívni, mert rosszul is lettem a buszon. Erős görcsök jöttek rám, elöntött a forróság és kis híján ülve elájultam. Valószínűleg hirtelen leesett a vérnyományosom/vércukrom. Szerencsére volt nálam görcsoldó és egy üveg hideg kóla, amivel az arcomat is tudtam hűteni, így kb.15 percen belül jobban lettem. Addig viszont nagyon szenvedtem, úgyhogy nem volt túl jó élmény. Egyébként maga a vizsgálat tűrhető volt, akkor kezdtem görcsölni, amikor már leszálltam az ágyról. De mivel korábban vettem be előre fájdalomcsillapítót, ez hamar elmúlt, aztán hazafelé jött elő. Viszont eléggé véreztem utána. Ma itthon maradtam pihenni, mostmár egész jól vagyok. Ja, és jó lett az eredményem, mindkét oldalon átjárható vagyok. :)
2018. jún. 13. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia és azóta lett baba, sikerült?
2018. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem sikerült.
2019. jan. 1. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba?
2023. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!