Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mindenképpen be fog utalni a...

Mindenképpen be fog utalni a nőgyógyász endokrinológiára vagy mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

PCOS-em van valószínűleg - egyelőre csak UH-n vizsgált, de ez szerepel a leletemen.

A nőgyógyász adott beutalót hormonpaneles vérvételre, előtte gyógyszert kaptam, hogy megjöjjön a menstruációm.


Miután megkaptam a vérvétel eredményét, és visszamegyek a nőgyógyászhoz, mire számíthatok? Tovább kell majd mennem endokrinológushoz vagy gyógyszert kapok? Ha diétáznom kell vagy ilyesmi, akkor azt ki fogja nekem előírni és segíteni megtervezni?


2018. jún. 13. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem utal be, akkor te keress egy jó endokrinológust, a nőgyógyász nem kompetens a hormonrendszer helyretételében.


Engem küldött az endokrinológus dietetikushoz, aki egy 70 éves néni volt. Kaptam tőle egy Kádár-korszakból származó, kb. írógéppel gépelt zsír- és kalóriaszegény mintaétrendet. Kidobtam a kukába és a neten tájékozódtam az IR diétáról, rengeteg információ, recept öltet van ma már fönn, magamnak alakítottam ki az étrendet. Ha a néni tanácsait követem, lehet, hogy lefogyok, de tuti nem segítek az IR-en.

2018. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!