Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódásnak tényleg vannak...

Beágyazódásnak tényleg vannak tünetei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elcsépelt a kérdés, de mégis felteszem. Aki tényleg érezte a beágyazódást pontosan mit érzett? Tudom, hogy nem jó figyelgetni magunkat, de aki igazán akart vagy akar babát az megért engem...
2018. jún. 13. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehetnek tünetei, de a legtöbb nőnél nincsenek. Nálam se voltak. Szóval tényleg felesleges figyelgetned magad. Nem ettől fog összejönni a baba. Ha terhes leszel, akkor beágyazódási "tünetek" nélkül is az leszel.
2018. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egèsz nap szurkált a mèhem, mindkèt gyereknèl.
2018. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem semmi nem volt.
2018. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Aki igazán akar babát az minden szurkát annak érez. Higgy nekem. Velem is így volt.

Mivel tudod hogy elcsépelt a kérdés ezért tudod azt is, hogy a szurka és pecsételés a sztenderd sablonválaszok. A bibi csak az, hogy ezeket minden babát akaró nő érez mi den próbálkozós hónapban. Én is mindig éreztem, mégis csak 2 gyerekem van.

2018. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó szerintem ne akard már belemagyarázni másba, hogy mit èrezhet ès mit nem... Attól mert te nem èrezted, más èrezheti... Nekem semmilyen szurkálás soha nincs, csak amikor terhes voltam. Biztos ezt is bebeszèlem... De utálom az ilyen mindent megmondok embereket, hogy mèg azt is ki mit èrezhet :D Ezeket komolyan is gondolod amikor leírod?
2018. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem annyi jele volt hogy egy héttel a nemvárt előtt elkezdtem barnázni. Akkor én azt hittem hogy csak szimplán hamarabb megjött, de ez a barnázás kb fél nap után elmúlt. Nemvárt napján pedig már pozitív volt a teszt. Természetesen csak utólag gondoltam rá hogy beagyazódás miatt barnázhattam. De általában a legtöbb nőnél semmi jele nincs a beágyazódásnak.
2018. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szurkálásaim voltak. Középen, illetve bal oldalt is. Előtte soha nem éreztem ilyet, és pont az volt az első próbálkozós hónap, így annak tudom be.
2018. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 14. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!