Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon kevés mennyiségű vér...

Nagyon kevés mennyiségű vér mitől lehet? Gond van?

Figyelt kérdés
6. Gyógyszermentes hónapom, tegnap jött meg a mesi de valami fura! Tegnap, azaz elsö nap 6óra alatt se telt meg a mini tampon, az éjjeli tisztasàgi betét reggel tiszta volt! Ma még ennyi vérzés se volt! Mitől lehet ez? Baj van? Gondolom igy terhes nem lehetek(bàr jó lenne:) ) na de akkor? Valaki volt màr így?

2018. jún. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer baromira meg tudja kavarni a hormonháztartást, nekem az abbahagyása utén párszor megjött, aztán fél évig semmi...ha van esély arra, hogy terhes vagy, szerintem csinálj egy tesztet. Ha pedig nem, érdemes lenne elmenni egy normális nőgyógyászhoz, aki beutal hormonvérvételre, abból kiderül, hogy van-e bármi gond, vagy csak szimplán egy ilyen hónap volt :)
2018. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esély lenne terhességre és boldog is lennék ha így lenne, szeretnénk már egy picit 😀 viszont pont attól félek higy valamit összezavart a fog.gátló! 10évig szedtem szóval van bennem félsz ezzel kapcsolatban...
2018. jún. 20. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nem mensi van, hanem megvonásos vérzés. A fogamzásgátló elvékonyítja a méhnyálkahártyát, így a szünetben lehet kevesebb a vérzés. Nem vagy terhes.
2018. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem rosszul olvastad a kérdésem, vagy nem nekem akartál válsszolni! Nem szedek már fél éve fog.gátlót!
2018. jún. 21. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg félreértettem. Azt hittem, a 6. gyógyszerszünetedben vagy, vagyis kb fél éve szedsz gyógyszert. Csinálj egy tesztet ma. Ha negatív, akkor várj. Ha a következő vérzés is furcsa, akkor menj nőgyógyászhoz.
2018. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csináltam egy facelle-t, természetesen negatív. Viszontlehet tényleg a méhnyálkahártya vékony. Veszek E-vitamint, talán valamit segít aztán kövi mensi után megyek dokihoz ha nincs változás. Azért köszönöm hogy írtál
2018. jún. 21. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!