Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyan nők vèlemènyère vagyok...

Olyan nők vèlemènyère vagyok kíváncsi akik hasonló helyzetben vannak! Lehet akkor babám?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2ève próbálkozunk hogy össze jöjjön a baba de semmi voltam dokinál az azt mondta minden rendben nincs Cisztám és a mèhemmel is minden oké valamint mèg el vègzet 3minta vizsgálatot az is rendbe van valamint a vizelet és vér is.


De mégis nagyon félek hogy nem lehet babám



2018. jún. 22. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Párod volt vizsgálaton? Ciklusod rendszeres? Petevezeték átjárhatósági volt?
2018. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen a cikluson normális 28napos ha arra gondolsz.

Petevezetèki vizsgálat nem volt mivel a nőgyógyász azt mondta minden rendben meg írt fel folsavat!


Csak azért kérdeztem mert nem tudom hogy attól lehetek e mendő hogy minden rendbe van a doki szerint .


Köszönöm a választ

2018. jún. 22. 22:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamint párom mèg nem volt vizsgálaton sajnos a munka miatt nehezen bír el menni beteg szabadságra vagy ha bír akkor más miatt..
2018. jún. 22. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amíg őt nem vizsgálják ki,addig teljesen feleslegesen félsz attól,hogy miattad nem jön össze a baba.
2018. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meg próbálunk minèl előbb sort keríteni rá..
2018. jún. 22. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én elég parázós típus vagyok, és 3 hónap sikertelenség után éreztem, hogy van vmi gond. Tudtam, hogy azt kell mondanom a dokinak, h 1 éve próbàlkozunk, mert különben elhajt. Azonnal elküldött egy 3., 21. napi hormonvizsgálatra, illetve a férjemet andrológiára. Gyakorlatilag egyszerre lettek meg az eredményeink, nekem a prolaktinomra gyógyszert írtak fel. A férjem eredménye rossz lett nagyon, így azonnal kaptunk beutalót a Kaáliba lombikra. Fél évre rá elkezdtük az első kezelésünket, ami sajna nem sikerült, majd 5 hónapra rá belekezdtünk a másodikba, ami sikerült, nagyon is sikerült, mert ketten lettek. Egy gyönyörű és egészséges kisfiúnak és kislànynak vagyok az anyukája. 😊💗
2018. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hormon vizsgalaton voltal? Szerintem menj el egy endokrilogushoz es a parod is vizsgaltasa ki magat.
2018. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Parodban lesz a hiba azert nem akar elmenni

Hulyeseg teged vizsgalatni amig nincs andrologia eredmeny

Tuti rossz a spermaszam

2018. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Akik hasonló helyzetben vannak azok még írjonak

2018. jún. 25. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kisse gyanus lenne, h 2 ev probalkozasbol mondjuk fel-1 ev korul kezd feltunni h nem akar sikerulni a dolog, de a parom nem kepes vizsgalatra menni.. akkor o mennyire akarhatja??
2018. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!