Kezdjem el szedni holnap a clostilbegyt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt ciklusom a következőképpen alakult: 2. clostis ciklusom volt, UH, 4 tüsző, 12. napon ovitrelle tüszőrepesztő, a megfelelő időben együttlétek, majd utrogeston hüvelykapszula használata 16 napon keresztül. A szükséges időben teszteltem: délután egyszer, majd másnap reggel egyszer. Mindkét alkalommal negatív, ezért abbahagytam az utrogestant. Rá 4 napra megjött a menszeszem, viszont a megszokotthoz képest csak 2 napig tartott. Az első nap és éjszaka erősebb volt, a második nap délutánjára elmúlt. Most bizonytalan vagyok, hogy holnap, a ciklus 3. napján kezdjem el a következő clostis hónapot? Reggel még csinálok egy tesztet. Vagy a closti és ovitrelle van ilyen hatással a menszeszemre?
2018. jún. 23. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
3.closti kúra után ajánlott 1 mentes ciklus! Abban is nagyon sok az esely, a menzeszre lehet hatással, mivel hormon. De enélkúl is akad boven ilyen menzesz!
2018. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!