21. napon nézett nagyon alacsony progeszteron-szinttel mit fog/tud kezdeni az orvos?

Figyelt kérdés
3,75 lett. :-((
2018. júl. 4. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs peteérés, akkor kapsz rá gyógyszert, ha van peteéré, csak gyenge, akkor is. Nekem volt, csak gyenge, én Clostilbegytet kaptam rá, egyből terhes is lettem. De ha ez nem elég, lehet Clostilbegyt+progeszeronpótlás (pl. Utrogestan, Duphaston). Ha ez is kevés, van szuris stimuláció, plusz repesztés (Merional, Ovitrelle). Igazából millió megoldás van.


De azért azt sem árt tisztázni, hogy mi az oka a gyenge, vagy elmaradó peteérésnek. Lehet pajzsmirigy probléma, inzulinrezisztancia, csak hogy a leggyakoribbak mondjam. A tüszőrepedés "kicsikarása" is eredményesebb, ha ezek kezelve vannak.

2018. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Kicsit azért megnyugodtam, hogy nincs minden veszve..

A ciklus elején készült eredményeim sem lettek valami fényesek sajnos, de csak jövőhétre kaptam időpontot dokihoz.

2018. júl. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!