Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 hónap alatt a 2. kémiai...

5 hónap alatt a 2. kémiai terhességem következett be. Merre tovább?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál az első kémiai terhesség után voltam.Minden érték a referenciatartományon belül volt, de a tsh-m és az fsh-m volt kissé magas.Uh-n minden rendben volt.Aztán az emelkedett értekek miatt elmentem endokrinológushoz, aki kért egy AMH és pajzsmirigyes vérvétel amelyeknek rendben van az eredménye.Azt mondta a dokim, hogy jód hiány okozhatja az emelkedett tsh-t.Diétázom, fogytam 6 kilót, szedem a vitaminokat, naponta minimum másfél órát mozgok, szóval amit csak tudok megteszek.Ma reggel megint pozitivat teszteltem, erre most elkezdtem vérezni.Merre induljak?Meddőségi központba kellene elmennem?Milyen vizsgálat kellene? Teljesen készen vagyok már.

2018. júl. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy nőgyógyászt,és kérd ki a véleményét.Én is pont így jártam mint te.5 hónap alatt két kémiai terhesség.A második után elmentem dokihoz,de ő elhajtott,hogy három után foglalkozik ilyennel.Nekem azóta nem volt kémiaim.A második után 10 hónappal estem teherbe,minden rendben volt a terheséggel,eltelt azóta 4 év,és most vagyok félidős a másodikkal.
2018. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!És mit csináltál másképp,hogy sikeres volt a következő teherbeesés? Szedtél valamit?Gratulálok a gyerkőcökhöz és boldog, egészséges babavárást kívánok!
2018. júl. 12. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem javasolják a dokik a korai tesztelést. Mert ebben a kémiai terhességben semmi kóros nincs, illetve egyáltalán nem is ritka. Csak korábban nem tudták a nők, hogy átestek rajta, mivel nem volt kezükben egy extra érzékeny vizelet teszt. Akkor csak az tűnt fel nekik, hogy késve jött meg.


Egyébként én megcsináltam a pozitív tesztet a nem várt napján, még aznap este vérezni kezdtem. Na gondoltam, én is beleszaladtam ebbe a kémiai terhességbe. Aztán négy hétig vérezgettem hol jobban, hol kevésbé, na ugyanez a terhesség most a 16-dik hét végén jár :)

Szóval még nálad sem biztos a dolog. Kivéve persze ha erős menstruáció formájában kezdtél vérezni.

2018. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló!És örülök, hogy veletek minden jól alakult!Már az az igazság reménykedni sem merek, teljesen kiborít ez a dolog.Nem erős vérzés még egyébként, csak egy kis barna, illetve pár csepp rózsaszínes valadék...de sajnos múltkor is így kezdődött😣
2018. júl. 12. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
1- es vagyok.Multivitamint és 3mg-os Folsavat kezdtem el szedni,de nem tudom mennyit befolyásolt. Egyszer csak pozitív lett a teszt. A másodiknál már semmi "trükköt" nem alkalmaztam.Egyszerűen nem védekeztünk.
2018. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is márciusban volt kémiai terhességem. Ez tök normális. Az orvosom is elmondta. Egy nőnél aki babát szeretne sok mimden megy végbe a szervezetében. Igy a kémiai terhesség is amiből kitudja mennyit veszünk észre. Szerintem simán csak engedd el a témát. Én is igy tettem. És sikerült is újra teherbe esnem. Csak sajnos ennek meg műtét lett a vége. De nem vagyok annyira elkeseredve mert tudom hogy sikerülni fog.

Szedjél E vitamint az segiti a nyálkahártya vastagodást könnyebben be ágyazódik. Plusz ne görcsölj rá mert az sem segit.

2018. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!