Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg jobbak az esélyek az...

Tényleg jobbak az esélyek az egészséges terhességre 2 vetélés után, mintha egyáltalán össze se jönne?

Figyelt kérdés

Lelkileg nagyon megvisel, bár nagyon korai vetélések voltak (az egyik 4, a másik 5 hetesen). Azzal próbálnak egyesek vigasztalni, hogy legalább tuti, hogy teherbe tudok esni.

Én viszont attól félek, mi van, ha nem alkalmas a testem kihordani egy terhességet?

Aki nem esik teherbe, annak még mindig ott a lombik... De ha valaki teherbe esik, de folyton elvetél, annak milyen megoldás jöhet szóba?

Vérvételre megyek hamarosan, és a következő pozitív tesztnél fogok kapni sárgatest pótlást, de komolyabb kivizsgálást csak 3 vetélés után hajlandóak csinálni.


2018. júl. 25. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

10 és 16 hetes elvesztett terhesség után született a kisfiam, most 2 éves. Én is ekkor kaptam Utrogestant. (A 16 hetesnel nem, tőle el is jöttem.)

Ne add fel!

2018. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 41 évesen szültem. (Első válaszoló)
2018. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező!Pont ugyanigy vagyok én is 😣 5 hónap alatt 2 alkalommal vetéltem el egyszer 4 utána pedig 5 hetesen.Dokit kérdeztem mivel tudnám növelni az esélyét, hogy megmaradjon a baba.Azt mondta ezek természetes szelekciók, nem lehet mit tenni.Már sokat fogytam (pedig nem volt nagy túlsúlyom), vitaminokat szedek, mozgok minden nap.Valami miatt mégsem maradnak velem a babák.Én is nagyon el vagyok keseredve.
2018. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Lelkileg engem is nagyon megvisel, persze jobb, hogy ilyen hamar elmennek minta 12 vagy 18 hetesen mennének el, de akkor is nagyon nehéz.Amikor a kórházba megyek vérvételre vagy vizsgálatra és látom a sok kismamát, nagy hassal cigizni stb. a szívem szorul össze, hogy nekik miért lehet, nekem meg miért nem amikor mindent megteszek érte.Az élet sajnos igazságtalan.Olyanoknak lehet gyereke aki 16 hetesen el akarja vetetni, vagy bántalmazza miután megszületik stb. nekünk meg nem akar összejönni.Ha van kedved és szeretnél írj privátban hátha tudjuk egymást támogatni.
2018. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam
2018. júl. 25. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnalom kedves kerdezo es utolso valaszolo hogy ilyen sokan vagyunk akik atmenek ilyen szornyusegen.

Hat honap alatt nekem is ket missed ab-om volt es az elott meg ketto. Engem kivizsgaltak januarban mert az volt a harmadik, de semmi magyarazatot nem talaltak a vetelesekre. A ferjemet is kivizsgaltak es o is rendben van.

Ha a progreszteron szinted rendben van akkor sajnos az sem fog segiteni. Tudom hogy otthon ugy irjak fel az orvosok mintha cukorka lenne de ha vizsgalat nem tamasztja ala hogy szukseges a potlas akkor kart is okozhat. En kulfoldon elek es en kertem a harmadik terhessegnel mikor elkezdtem barnazni hogy irjanak fel progi potlast de elutasitottak mert a sargatest hormon szintem tokeletes volt.

Sajnos nagyon sok a veteles es egyre novekszik ez a szam..

En azt hiszem feladom, probaltam tartani magam de lelkileg nem birom, borzasztoan megviselt ez az utobbi fel ev.

2018. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 41 éves vagyok, és idén már 3 babát veszítettem el. az elsőt 15 hetesen.. utána fél év múlva szimultán terhességem lett. egy baba 6 hetesen ment el, utána 2 hét múlva találtak még egyet méhen kívül :( Nálunk volt már kromoszómavizsgálat, ott minden rendben. Így nincs válasz a miértre :(

Kérdező, mi lett veled azóta?

2018. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, ez borzalmas :( Remélem, össze fog jönni, nagyon drukkolok!

Nekünk most sikerült, úgy néz ki. 8+4 hetes vagyok :)

2018. dec. 5. 06:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy!! Jó egészséget, boldog babavárást kívánok !!!
2018. dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!