Pszichológus segíthet a gyerekvállalással kapcsolatos szorongás enyhítésében?

Figyelt kérdés

2 vetélés után, úgy érzem, szakember segítségére van szükségem. Alapból hajlamos vagyok túlstresszelni magam, mintha egyes dolgokon jobban szoronganék, mint mások. Most azt érzem, képtelen vagyok nekifutni egy újabb próbálkozásnak, annyira félek a kudarctól.

Szeretném a teherbeesést örömmel és nem rettegéssel fogadni. Szerintetek ezzel érdemes pszichológushoz fordulni? Fog tudni segíteni?


2018. júl. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem?
2018. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2018. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenképp és drukkolok hogy sikerüljön majd !:)
2018. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mekkora terhességeiddel vetéltél? Van már gyermeked? Ha gondolod írj privátot! Az is segít, ha valakivel beszélgetsz, aki már megélte :( remélem minden rendbe jön! Egy másik aggódós … aki várja, hogy megint terhes legyen … puszi!
2018. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első csak biokémiai volt, 4 hetes, de épp elég ahhoz, hogy a másodiknál minden pisiléskor stresszeljek azon, hogy véres lesz-e a papír törléskor vagy sem... A másodiknál a 6. hétben voltam, már épp kezdtem volna megnyugodni, amikor már 2 hét késés után sem láttam 1 csepp vért sem, amikor elkezdődött.

Tuti, nem fogok tudni a következőnél sem nyugodt lenni :(

Beszélgettem már több emberrel is, aki átesett hasonlón, de nem segít.

Rohadtul nem lesz jobb attól, hogy "Ráértek még, olyan fiatalok vagytok, majd lesz másik"

Amúgy 30 vagyok, és első baba lenne.

2018. aug. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!