Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek milyen spermaszámmal...

Nektek milyen spermaszámmal volt sikeres az inszemináció?

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyi volt a jó minőségű és jól mozgó?

Nálunk az összes 240M/minta, de csak a töredéke, kb. 5M az életképes. Lombikot javasoltak, de szeretném előtte megpróbálni az inszemet. Vajon van rá esély, hogy az is sikerülhet?


2018. júl. 30. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Első imszeminacional tisztítás után maradt 10,2 M mozgó, jó sperma. Nem sikerült. Második inszemnel 21,3 M lett ugyanez a szám. Ez sikerült, kicsit túl jól is, mert harmasikrek lettek. Nálunk 5 M a határ, ami alatt már nem csinálnak inszemet.
2018. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nálunk a 3. volt sikeres, a spermaszámmal ugyan sose volt gond, férjemnek mindig 70-80M volt az életképes, de voltak ott párok, ahol a férjnek éppen elérte az 5M-t, és elsőre sikerült! Az intézménytől függ, hogy náluk mi a protokoll, és milyen mennyiség van meghatározva az inszemhez. Sok sikert! :)
2018. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Horvathmelodi0625 válasza:

Sziasztok..parrommal mar lassan egy eve probalkozunk a babaval de nem akkar osze joni..lehet azer mer nagyon akkarjuk..vagy nrm tudom mi lehet mind kettonkel minden rendben de meg se jon a baba..kinek sikerult mar a pree.seedel mer olvastam h javasoljak..

Varom a valaszokat..:)

2018. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiderult a problema?


Valaszodra a kerdes 18M ossz szam abbol 13M eletkepes. Ezzel inszemeztek, nem sikerult, majd kov honapban megfogant természetesen, mert a karacsony miatt abban a honapban nem mentünk inszemre meg sehova. (most volt 1 eves)

2018. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!