Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kapható gyógyszertárban/drogér...

Kapható gyógyszertárban/drogériában olcsó, sok darabos ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodott a ciklusom, általában 32 naposak a ciklusaim, de most 23. nap megjött, így fogalmam sincs mikor lehet majd a termékeny időszakom legközelebb,ígyvazt sem tudom mennyi ocu tesztre lesz majd szükség.Sokat nem akarok rá költeni, rendelni sem nagyon szeretnék, de ha más megoldás nem lesz akkor rendelni fogok.


Azért remélem valaki tud itt segíteni 😊



2018. aug. 9. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebay. A one step ovu teszt jo.

A terhessegi tesztje viszont szar.

2018. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem kapható több darabos, olcsó. A legtöbb a 4 db-os volt, amit láttam. Én amit online vettem (vaterás) az nem volt jó.
2018. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

One step, van LH (ovu) tesztje is és HCG tesztje is.

A vaterán is lehet kapni, meg a fastest-en is, csak ott drágább, én mindig vatiról rendelem. :)

2 gyerekem van, mindkettőnél ezekkel a tesztekkel teszteltem, nekem a hcg tesztje is bevált, amikor nem voltam terhes, egy csíkot mutatott, amikor terhes voltam, akkor ugyan az elején halvány volt, de ott volt a 2. csík. :)

2018. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még. Én nem rég rendeltem 50 darabosat, 1-2 nap alatt meg is érkezett postán, utánvéttel. Nem tudom mennyit szeretnél rá költeni, ez 5500 forint volt.

[link]

Erről az oldalról rendeltem. Remélem tudtam segíteni! :)

2018. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!