Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok ezek jó értékek?...

Mit gondoltok ezek jó értékek? Kisbabát szeretnénk. FSH:4,52. LH: 7,80 Ösztradiol:677 Progeszteron:1,60 Prolactin: 274, 00 Cikkus 21. Napján voltam.

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
21.napon ha a progid ilyen alacsony az nagyon nem elég ahhoz h a babát megtartsa ha esetleg sikerülne, mert a 12.hét végéig a prog.tartja életben.:%
2018. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Peteérést nézték? Mármint nálam úgy volt, hogy megjott, elmentem szépen vérvetelre a 3.nap

Utana a 13.nap mentem ultrahangra. Nézte a peteérést. Utána 15.nap is. 17.nap is. (akkor már nagy pete volt) 19. Nap is. Akkor már megvolt ovuláció. 18. naphoz képest 7 nappal (25.nap) megint vérvétel és akkor nekem is ilyen 7 körüli volt a progeszteron ami alacsony. (Ezert.. Kaptam utrot kov. ciklusban peteérés utan, és most egy éves az "eredmény" <3)


Véleményem szerint most kb ott vagy, h alacsony a progeszteronod ha valóban volt ovud és a 14.nap volt. Ha neked is később volt lehet semmi bajod. De sajnos az is lehet, h peteeresed se volt.

2018. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
21. napon csak progit meg ösztradiolt kell nézni. A többit ciklus elején.
2018. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1# amúgy nem 21.napon kéne menni, hanem 7. Max 9.dpon

Mivel a nok nagy részének nem is 28-29naposak a ciklusai.

En a 21.napon hiaba mentem volna. Az volt a 3.dpo

2018. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amh értéket is jó lenne nézni, hozzáértő orvosnak az is nagy támpont
2018. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az Amh hormont is nézni fogják csak az eredmény még nem érkezett meg.
2018. aug. 22. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyen igazam! Sztem az neked jó lesz. Nyilván ez tipp. Viszont, akit ismerek és alacsony az AMHja annak sokkal magasabb volt az Lh és FSHja. Pont amiatt mert már klimax kozeliek vtak. (nem korban, hanem sajna amugy)


Esetleg sokaknak PM vagy IR miatti a meddőség. Ezeket nézték?

2018. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!