Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elegem van abból, hogy mindig...

Elegem van abból, hogy mindig felvillan a remény, hogy terhes vagyok, minden tünet jelentkezik és mindig menszi napján megjön, miért nem jön nekem össze soha semmi?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vérzés elmaradása előtt SEMMI nem számít terhestünetnek, meg "jelnek". Ilyen nincs. Rosszul fogod föl, azért ilyen nehéz a próbálkozás.
2018. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Mióta próbálkoztok?
2018. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Megjön. Előtte milyen tünetek vannak? Felesleges ennyire figyelgetni magad.
2018. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Vizsgáltasd meg a kiszemelt apát, alkalmas-e a feladatra. Nagyon kellemetlen, ha ott van a bibi. Ismerősék fiúgyerekeinél csak nem jött össze a dolog, mígnem kiderült, hogy a fiúk teljesen terméketlenek, így kénytelenek voltak spermabankhoz fordulni.
2018. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Ne keress magadon tüneteket, mert sima pms is lehet, ami ugye be is igazolódik azzal, hogy megjön. Az "igazi" terhestünetek (már akinek van), csak később kezdődnek, nem a nemvárt előtt napokkal, ezt jó lenne elfogadni, hiába írnak itt az emberek mindenfélét; egyesek szerint még a hasmenés is babára utalhat...

Mióta próbálkoztok? Orvosnál voltatok mindketten?

2018. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne minden "tünetet" terhesjelnek gondolni. Szerintem olvasgass át néhány biológia tankönyvet, terhességről szóló könyveket, felvilágosító füzeteket a női test működéséről... lehetőleg még azelőtt, hogy tényleg teherbe esel, mert így nagy bajban leszel.

Ha pedig pluszban még ilyen gondolataid is vannak, hogy neked SOHA SEMMI nem jön össze, akkor egy pszichológust sem ártana felkeresni. Nem jó ötlet labilis idegállapotban gyereket vállalni.

2018. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
A tünetek amiket észlelsz sajnos nem a terhesség hanem a pms tünetei..ha mindig ugyanaz azt érzed akkor ez biztos nálad pms tünet. Ha majd érzel valami mást vagy esetleg nem lesz tünet, nah az lesz lehet az igazi baba tünet:) nekem semmilyen pms tünetem nem volt, élveztem hogy nincs semmi bajom aztán elkezdett gyanús lenni és csináltam tesztet
2018. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak megbántani, de te annyira szeretnél babát, hogy képzeled ezeket a tüneteket. Az első tünet a vérzés kimaradása! Előtte nincs tünet! A menstuáció elmaradása után jelentkezett a hányás stb.
2018. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ezeket a tüneteket te beszéled be magadnak, felnagyítod őket, annyira szeretnéd.

Fejben kellene ezt rendbe rakni, kicsit el kellene engedni, mert nem tesz jót hogy ennyire rá vagy erre görcsölve.

Foglald le magad, ne az legyen a nagy életcél hogy szülsz.

2018. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Már két éve próbálkozunk, orvosnál még nem voltunk. Szeretnénk gyereket, igaz eddig sosem figyeltem magamon peteérési tüneteket, mert egy darabig eléggé össze vissza jött meg. De már több hónapja pontos időben megjön, ezért még egy applikációt is letöltöttem ezzel kapcsolatban, ahol fel lehet jegyezni a dolgokat.

Most hogy megjött, azt mondtam oké, akkor ami most jön hónap jegyzetelni fogok mindent, együttléteket, folyást, aztán lesz ami lesz.

2018. szept. 7. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!