Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Páromnak szeretnék E-vitamint...

Páromnak szeretnék E-vitamint és Koenzim Q10- et spermajavítás céljából orvosi javaslatra. ( kisbabát szeretnénk) Ezek közül kinek melyik vitamin vált be? Melyik volt hatásos? Melyik márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

E: mi a Bioextra 100 mg-os 100 darabosat használtuk egy darabig, aztán áttértünk a GAL-ra, mert az alfa-tokoferolnak állítólag vannak egészségügyi kockázatai férfiaknál, a GAL termékének az összetétele jobban megfelel a biztonságos E-vitamin bevitelnek. Csak a csepegtetős forma nem olyan kényelmes, mint a kapszulás kiszerelés, meg eléggé halízű sajnos, de ha spermajavulás és prosztatarák-kockázat között kell választani, akkor ez belefér. :)

Bár nő vagyok, úgyhogy a spermámról nem tudok nyilatkozni, de Q10-ből én a BioTech USA H2O-t használom, ez vízoldékony és 100 mg-os, 60 darabos, időnként 3000 Ft alatt hozzá lehet jutni. Próbáltam még a Chen ubiquinol-t is, szintén 100 mg-os, nem vízoldékony, de állítólag ez is jobban hasznosuló forma, kétszer annyiba kerül, mint az előbbi. Hatás: passz, én egyiktől sem éreztem semmit, bár fogalmam sincs, mit kellene érezni, csak gyerekvállalás/hormon ügyben javasolták a szedését napi 200 mg mennyiségben, de olvastam már olyanokat, hogy igazából ezekből nagyságrendekkel több kellene, nem ilyen homeopátiás mennyiség.

2018. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!