Ti hogy viselitek, hogy mindenki sorra esik teherbe körülöttetek?

Figyelt kérdés
Ismerősök, barátok, de még családi körben is sorozatosan jönnek a babák... Én egyre nehezebben bírom, és egyre rosszabbul esik látni
2018. szept. 13. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem lehet babád? Vagy miért esik ez rosszul?😳

Nekem a nővérem terhes és nagyon várom és örülök neki

2018. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretnék gyereket, így nem izgat, gratulálok és ennyi.

Ha szeretnék és csak nekem nem sikerülne, akkor valószínűleg én is rosszul érezném magam. Ez amúgy nem bűn, természetes emberi reakció, csupán arra kell figyelni, hogy ne éreztesd másokkal, hiszen nem az ő hibájuk.

2018. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem érdekel más terhesség, a sajátommal foglalkozom! Ill.azzal,hogy én is az legyek.

Attól, hogy te másokon pörögsz nem leszel hamarabb terhes. Meg ugye nem is lóverseny ez, hogy ki lesz hamarabb az.

2018. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Engem rettentően izgatott, mikor egyre több volt a terhes nő körülöttem:)


Sokat fantáziáltam :)

2018. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fene bajotok van nektek? Nem kötelező ám minden kérdésre válaszolni... Elég beszédes szerintem a kategória neve amiben a kérdés található.... De úgy látom se sok ész, se sok empátia nem szorult itt egyesekbe. Nyilván mindennél jobban vágysz rá, hogy kisbabád legyen akkor rossz érzés, hogy mindenkinek sikerül, csak neked nem. Emiatt nem kell rosszul érezned magad. Nem arról van szó, hogy a másik nem érdemli meg, vagy irigyled tőle a boldogságát, és azt kívánod hogy neki se legyen. Dehogy. Egyszerűn csak szörnyű érzés. Ne hibáztasd magad emiatt.
2018. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

A 6-osnak nagyon igaza van!

Nagy különbség van ám aközött, hogy valaki csupán rosszul érzi magát, mert egyedül ő az egy társaságban, akinek valami nem sikerül, pedig mindent megtesz érte és aközött, aki egyenesen rosszat kíván másnak.

Ez amúgy az élet más területeire is igaz. Az vesse az első követ a kérdezőre, akinek még sosem esett sz.rul semmilyen kudarc.

2018. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt konnyu helyzetem, mikor tavaly terhes maradtam a csaladban is ket uncsim, batyam felesege is terhes maradt, plusz a baratikorbol is 3an. Mintha osszebeszeltunk volna, erre en elveteltem 10 hetesen. Nekem nem esett az rosszul hogy ok terhesek es varjak a babjukat, sot en a tortentek utan ugyanugy beszelgetem volna veluk arrol hogy hogyan viselik, mondtam is hogy en ezt tudom kezelni, stb. Viszont engem ugy kerultek mintha lepras lettem volna, kiveve az egyik baratnomet.

Nalunk sem jon ossze a baba januar ota, volt egy kemiaim juniusba. Ugyhogy nehez a helyzet foleg azoknak akik evek ota probalkoznak.

2018. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!