Becsaphat testem és a jelek?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk és májusban volt egy korai vetélésem. Az orvos nem akar vizsgálodni mert szerinte így hogy más egyszer sikerült a megtermékenyülés, szerinte nincs gond!

Amikor jön a tojásfehérje szerű nyák, 1-2 napon belül jönnek a görcsök és az ovu teszt is bizonyította, hogy akkor volt ovulációm... tény ilyenkor próbáltunk 2 naponta együtt lenni előtte, akkor és utána is. Mégsem sikerül. A ciklus elején és végén 4-5 naponta szoktunk együtt lenni. Párom rengeteget dolgozik és nekünk ez így jó :)

Szerintetek lehetséges hogy nem is akkor van ovulációm amikor minden jel arra utal? Lehet hogy becsap a testem? Ovu tesztet elhagytam már mert belefáradtam. A naptárat szoktam nézegetni hogy akkor most melyik időszakná tartunk. Az elején nagyon meg voltam feszülve a sikertelen hónapok után, de mondhatom, hogy már teljesen elengettem, de persze próbálom a legtöbbet kihozni ebből a helyzetből. 1 év sok idő volt és nem gondoltam volna álmaimban sem hogy ennyire nem akar betoppanni az életünkbe a kis csöppség :(

Valaki esetleg tapasztalt már olyant hogy az ovulációmtotál máskor volt?


2018. szept. 14. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár tesztet sosem használtam rá. De mindig azt hittem, hogy a testem jelzései megbízhatóak. Minden hónapban éreztem a peteérést. Aztán kiderült, hogy nem akkor van, mikor érzem. Hanem napokkal később.
2018. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam sem jelentett semmit a teszt. Menstruáció alatti (3. napi) együttlétből fogant az első babánk, rendszeres 28 napos ciklus mellett.
2018. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azta! Mensi alatt mi nem szoktunk együtt lenni és most csak a baba miatt sem fogunk de nagyon meglepő ilyeneket olvasni hogy akkor fogant meg. Próbálok több időt szentelni arra hogy a közép időszakon kivűl is sűrűbben tudjunk együtt lenni. Azt érzem hogy most sikerülni fog és próbálom sokkal pozitívabban felfogni hátha kicsit is segít :)
2018. szept. 14. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!