Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Mik a tapasztalatok az Esztergomi "meddőségi ambulaniával" kapcsolatban segitettek valakinek?

Most vettem észre hogy ilyen is van itt mikor böngésztem a telszámokat hogy időpontot kérjek a nődokihoz, budapesti meddőségi központba jártam egy inszeminácioig jutottam el kövi lépésként lombikot javasolt a doki de azt nem tudom vállalni mert drága is és szerintem fölösleges is számomra (átjárhato petevezeték, fullos sperma) inkább kutakodnék még a vizsgálatok között, most volt egy egy éves "pihenőm" a sikertelen inszem után mert már nem birtam lelkileg, most ujra nekivágnék a küzdelemnek de nem tudom merre induljak el

Keress kérdéseket hasonló témákban: meddőség, ambulancia, inszemináció, sikertelenség

szept. 14. 15:20  Privát üzenet  

A válaszok

Átjárható petevezeto, tökéletes spermakep, mégis csak a harmadik lombik sikerült. Amúgy a BMC Ben

Nagyon megemelték a gyógyszer támogatást, így de tudnátok vállalni a lombikot? Nekünk a negyedik kor több mint 100.000-rém olcsóbb volt (hétfőn volt beültetés) mint az előzőek, pedig több hormont kaptam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 14. 16:01 Privát üzenet
Kedves utolsó! Mennyibe került? Mennyit kellett várni ?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 20. 11:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BMC vel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Olyan szempontból kérdezem hogy sikerülte teherbeesni? Mennyi idő alatt a kezeléstől számítva? (szentiványi drnál vagyok) megbeszélésre...
Milyen tapasztalatok vannak a trimeszterrel kapcsolatban?
Trimeszter1-el kapcsolatban tapasztalatok?
Embryo glue-val kapcsolatban tapasztalatok? Van aki kérte lombikhoz? Az orvos ajánlotta? Minden érdekel!
Budapest Kaali - Balla Leventevel kapcsolatban tapasztalatok? Koszonom elore is! (Szeptemberben megyek hozza)
Bélendometriózissal kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak? Van olyan, akinek műtét után természetes úton sikerült a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!