Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most hogyan tovább? Ötletek?

Most hogyan tovább? Ötletek?

Figyelt kérdés
Mivel több mint egy éve nem jön a baba eldöntöttem, hogy a következő menstruáció után ovu tesztezni fogok.Igen ám, de nem jött meg (terhes sajnos nem vagyok, teszteltem) általában 32-34 naposak a ciklusaim, most a 43. napon tartok és még mindig semmi.Ma csináltam egy ovu tesztet, bár nem tudom jól tettem-e.Kezdjek el most folyamatosan ovutesztezni van-e értelme?Lehet-e még most peteérésem?Vagy ne pazaroljam a tesztjeimet, várjam meg a menstruációmat, mégha mondjuk pl csak 3 hét múlva jön is meg?Mit gondoltok?Tanácstalan vagyok...valószínű, hogy a pajzsmirigy gyógyszer amit kaptam kavart be, legalábbis csak arra tudok csak gondolni, a tájékoztatójában is le van írva,hogy menstruációs zavarokat okozhat.

2018. szept. 14. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább dokihoz mennék, és egy labort is kérnék. Nekem a pm gyógyszer pont helyre rakta a ciklusom, előtte 33-40 napos volt, de időnként elhúzódott 45-50 napra is, mióta gyógyszert szedek, kerek 30 napos lett. Most szerintem felesleges ovu tesztelni, várd meg a kövi ciklust.
2018. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után már nem állnék neki ovi tesztelni, hanem időpontot kérnek meddőségi kozpontba kivizsgálásra. Azért oda és nem sima nogyogyaszhoz, mert ok párhuzamosan vizsgálnak a ferjeddel és ha szükséges párhuzamosan tudnak kezelni.
2018. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 momoka 2002 ***** válasza:
Kezdj el hogorbet vezetni igy pontosan fogod tudni mikor volt ovud es mikorra vard a menzit az ovuteszt nem mindenkinel jon be. A meddossegin megneznek mindent de ha pajzsmirigygyogyszert szedsz, biztosan endodokinal is voltal mar.
2018. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam több nőgyógyásznál, és endodokinál,uh rendben, nem vagyok PCOS-S és IR-sem, több hormonvizsgálaon is túlvagyok és csak a tsh volt több (3.1, 3,4 és 3.8) erre kaptam most gyógyszert.Vizsgáltak trombozis hajlamra, leiden mutációra, lupus stb minden negatív.Az elmúlt évben volt több korai vetélésem, kémiai terhességem.Doki szerint minden rendben, legyek türelmes, de nem nagyon megy már.
2018. szept. 15. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mindenkinek ment a zöld pacsi!
2018. szept. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!