Lolcsi29 kérdése:

Van ezeknek kőze hogy nem esek teherbe 3 éve?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Olyan problémám van hogy 3 éve nem esek teherbe 23 vagyok és magas tesztoszteron szintem van és a TSH értékem 2.78 tegnap voltam ultrahangon a nőgyógyász mondta hogy mindkét petefészkembe cysta van és nagyon kicsi a méhem és a méhfalam is vékony van ezeknek köze hogy nem estem edig teherbe? Tudom hogy mennem kellett volna orvoshoz de egyedül nagyon nehéz nem számithatok senkire a páromon kivül. És azt kihagytam hogy hétfőn vérvételre megyek ott kiderül hogy mi változott.


2018. szept. 15. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A tsh-d jó, a többit nem tudom.
2018. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen van. Egy progi endokrinológust ketess fel.
2018. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron férfihormon.Ha megemelkedett az okozhat gondot.Pld menstruációs zavarokat, szőrösödést meg még nem tudom miket.

Endokrinológust keress magadnak.

2018. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs igaza az első válaszolónak, nem jó ez a TSH.

2 alatt kell lennie, de a legjobb ha 1,5 körül van.

2018. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A TSH magas, illetve egyértelműen gond a ciszta, a vékony méhnyálkahártya se jó.

Azt nem teljesen értem, hogy:

"Tudom hogy mennem kellett volna orvoshoz de egyedül nagyon nehéz nem számithatok senkire a páromon kivül." már hogy mi nehéz egyedül? elkellett volna hogy kísérjen a vizsgálatokra? vagy mi nehéz egyedül?

2018. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jó endokrinológust! Be kell állítani az értékeidet, mert a TSH is magas a teherbeeséshez. Orvosilag normál esetben 3-4-es értékig elfogadható, nem kóros ez az érték, azonban ha gyereket szeretnél magas. Lehet, hogy a többi pajzsmirigy hormont sem ártana megnézetni, de ezt a dokid tudni fogja.
2018. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!