Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem sikerült eddig a baba,...

Ha nem sikerült eddig a baba, akkor eztán sem fog?

Figyelt kérdés

Igazából 7 inszemináción vagyunk túl, mert azt a kettőt is beleszámolom, aminél az orvos azt mondta, hogy "ismeretlen eredetű hasűri folyadék" a másiknál pedig "sajnos elpukkant a tüsző".

2015 áprilisa óta próbálkozunk a férjemmel, de még csak jele sem volt a terhességnek. Szinte mindig időben megjött. Egyszer volt egy teljes ciklus kihagyásom, nem tudni miért, ez még 2016-ban volt. Már minden volt osztálytársamnak van gyereke, valakinek már a gimnáziumba megy, de nekem nincs....

HSG-n voltam, kétoldali összetapadásom volt, ez tavaly májusban történt. Azóta összenőhetett-e.....

Ti is voltatok úgy, hogy egyszerűen el sem tudtátok képzelni, hogy lesz valaha gyereketek? Az a baj, hogy sokszor azt érzem, hogy nekem nem is lehet babám. Semmi extrémet nem találtak az orvosok, egyszer volt magas a prolaktin szintem, és az IR-s egy picit volt határérték felett. Ezt az egyet jegyezte meg szóban a lombikos orvos. Nem akarnám a lombikot, pedig muszáj lesz, de tartok tőle felesleges pénzkidobás (50-150eft/1 alkalom). Őszintén már a műtétet is vártam, mert azt hittem minden lombikos nőnek lesz egy kis műtétje, hátha találnak valamit. Most várom az endokrinológiai vizsgálat eredményét. Félek, hogy az ég világon semmit nem találnak és bármit tehetnek velem, akkor sem leszek terhes.



2018. szept. 17. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Persze hogy lehet gyereked. Ha magas a prolaktin az önmagában ok, nem is értem miért nem kezelték eddig.


Unokatestvéreméknek egyébként lombik babája van szóval úgy is simán összejöhet :)

2018. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közeli családtagomék ennél jóval hosszabb ideje (kb. 8 éve) próbálkoztak, sosem maradt meg. Idén váltottak (sajnos, nem tudom hová mentek, nem beszéltünk róla), júniusban volt újabb lombikjuk. Hármas ikrek lesznek, köszönik jól vannak.

Szóval ne adjátok fel! Férjeddel minden rendben van? Őt is kivizsgálták?

2018. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
6 év után, természetes úton fogant a nagylányunk. A kicsi a második próbálkozós hónapban. 😊 Ne add fel!
2018. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A férjem mondhatom a 38 évével most van a csúcsformájában, vagyis szuper spermaeredménye volt.

AMH vizsgálatot meg sajnos csak decemberben fogják megejteni, mert max fél éves eredmények lehetnek.

2018. szept. 17. 12:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi #6-os. És Te sem voltál terhes előtte, nem volt vetélésed?
2018. szept. 17. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi előzmény nem volt. Évekig nem fogant meg, aztán egyszer csak ott volt a kezemben a pozitív teszt. Csodás, probléma és tünetmentes mindkét terhességem. 😊
2018. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7 évet vártunk. Sosem lettem spontán terhes ezidő alatt. Volt 3 inszeminációnk, sikertelenül. Aztán lombik lett. Minden sikertelen után új kivizsgálásra mentünk, mindig találtak is valamit. Gyógyszerek, műtétek követték egymást; mígnem 6.-ra sikerült. Most 2 hónapos a kislányom.
2018. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4 év, 4 inszem, sok vizsgálat, műtét, m kezelés. Végül természetes úton fogant. Én is sokszor gondoltam nekem úgysem lesz sosem gyerekek és most itt játszik mellettem.

Lombik 50-150ezer? Nekem az inszem volt 125ezer darabja.

2018. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsutyi ***** válasza:
Én most csinálom a második lombikot,semmi félni valód nincs ezzel kapcsolatban.Elsőnél 95,most 85 ezer ft volt a gyógyszer.
2018. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!