Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom mire számíthat a sperma...

Párom mire számíthat a sperma vizsgálaton? Hogy működik az?

Figyelt kérdés

Mivel nem jön össze a baba ezért párom megy vizsgálatra a jövő héten és nem tudjuk mire számíthatunk.

Én már voltam dokinál .



2018. szept. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy párom mesélte van egy manuális vizsgálat, aztán kell mintát adni. Továbbá felveszik az általános adatokat, megkérdezik, hogy van e valami betegsége, van e állandó gyógyszere.
2018. szept. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
ha csak mintát visztek, akkor vagy ott kell produkálnia, vagy visztek otthonról steril zárható üvegbe mintát. kb fél-1 óra alatt bekell vele érni. Kikell töltenie egy adatlapot a szedett gyógyszerekről, betegségekről, műtétekről. Nálunk rákellett írni a drog/alkoholfogyasztást is. Ha vizsgálatra is mentek, akkor manuálisan megvizsgálja, esetleg elküldi ultrahangra.
2018. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Kap egy kerdoivet amit ki kell tolteni, azutan kap egy muanyag dobozt, atkiserik egy masik szobaba es utana leadja a mintat.
2018. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 😊

Párom úgy kérte a be utalót hogy minden vizsgálatot.

Csak nem tudom hogy akkor több féle vizsgálatot végeznek el a mintán.

Vagy küldik más vizsgálatra.

Köszönöm a választ.

2018. szept. 19. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
ha baktérium vizsgálatot is kért, akkor küldik tenyészetre is, akkor több nap mire meglesz az eredmény
2018. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!