Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másfél éve nem jön a baba...

Másfél éve nem jön a baba hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban kezdtünk próbálkozni, előtte 10 évig fogamzásgátlót szedtem. 32 évesek vagyunk. Idén áprilisban terhes lettem, de 6.héten elment. Ekkor voltam nőgyógyásznál mindent rendben talált, nem tapadt meg rendesen azt mondta. Ezután 2 hónapig védekezni kellett, majd július óta ismét próbálkozunk, de semmi. Ciklusom rendszeres 28napos, szedek Trimeszter terhes vitamint fél éve. Cukorterhelés jó, hormonjaim jók, együtt vagyunk peteéréskor. Jászberénybe járok. Nem tudom hogyan tovább már kivagyok idegileg. Bánom már, hogy eddig húztuk, de elöbb saját házat akartunk. Ráadásul felvettük a Csok-ot 2 gyerekre, 8 év alatt kell 2 gyerek, 1 év már letelt. De nem is ez a fő baj hanem, hogy már nagyon vágyunk rá.

2018. szept. 20. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

pajzsmirigy hormont néztek?

párod menjen el spermavizsgálatra - az a legegyszerűbb, leggyorsabb, fájdalommentes lépés. ha ott nincs baj, akkor jössz te.


Amúgy valszeg a stressz is befigyel, hogy előre vállalkoztatok a gyerekekre

2018. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vércsoportot néztek? Mert sajnos nagyon felületes némelyik orvos, kizárták-e, hogy nincs-e ellenanyag termelés?

A pajzsmirigy vizsgálat is nagyon fontos, jól írták előttem.

Sajnos, rajtatok van a stressz is, el kell kicsit engedni mindent, szerintem ne nézzetek naptárat, ne számolgassatok ovulációt, csak csináljátok, ahogy jól esik.

1 évig próbálkoztunk mi is, rendre néztük az ovulációs napokat, mindent előírásszerűen csináltunk, semmi nem történt. Aztán hagytuk a fenébe, félretettem a naptárt és letojtam magasról az egészet. 2 hónap múlva nem jött meg... most 1 éves a 3. lányom :)

2018. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
párod eredményei jók? átjárhatósági vizsgálatod volt?
2018. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az se lett volna jobb ha albérletbe szülök 2 gyereket ahol bármikor mondhatják, hogy 1 hónap és viszlát..

Pajzsmirigy jó, vércsoporttal sincs gond.

Páromnak még nem volt spermavizsgálat, meg nekem se átjárhatósági mert így, hogy már egyszer teherbe estem azt mondta a doki ezeket is ki lehet zárni. Januárba mondta, hogy menjek vissza ha addig se sikerül.

Az a legrosszabb nekem mikor kérdezik, hogy jön e már a baba meg mikor lesz már baba? Ettől már rosszul vagyok, majd elbőgöm magam mindig, de elmondani se akarom, nem tartozik ez senkire

2018. szept. 20. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemi hormonjaid, pajzsmirigy, stresszhormon, D vitamin rendben vannak? Ha vetéltél, akkor immunológiai vizsgálatokat is lehet, hogy csinálni kell.
2018. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Véleményem írtam le, te vagy most eléggé szorult helyzetben, mert 8évből egy letelt és még egy gyerek sincs, vagyis van 7 év kettőre...

most még elkezditek a vizsgálatokat stb, csoda lesz, ha egy is belefér, főleg, ha nem találnak szervi bajt, de mivel egyszer terhes lettél, nem valószínú hogy van, na akkor lesz majd kellemetlen fizetni kamatokkal a csokot 30 napon belül...

2018. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az hogy akkor sikerült teherbeesni nem biztosíték arra, hogy még mostis sikerülhet. a férjednél is leromolhat a spermakép sajnos fél éven belül is. Én minél hamarabb felkeresnék egy meddőségi központot a helyetekben. Ha valami probléma van, és természetes úton nem megy, akkor sajnos nagoyn sokat kell várni :(
2018. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: énis kikészülök már attól hogy: mikor lesz baba, ti nem akartok gyereket? mit lehet erre felelni? leginkább semmmit. nem normális aki ilyet kérdez. Vajon miért nincs még baba? nyilván azért mert valami bajunk van és nem akarjuk az orrára kötni..
2018. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gondolat. Nekem missed ab után 8 hónappal jött össze a baba. 2 ciklust hagytunk ki szóval még 6 hónap próbálkozás volt. Egyébként mikor terhes lettem ovu tesztet használtam és ébredési hőt is mértem. És kétnaponta volt együttlét.

39 évesen.

2018. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Istenem.. nem a Csokról volt a kérdés. Az neked nem mindegy, hogy mi mit fizetünk.
2018. szept. 20. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!