Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma tapasztaltam az átlátszó...

Ma tapasztaltam az átlátszó nyákot, illetve fájt a petefészek, és a méhed, mintha premens görcs lett volna, vettem is be egy fájdalomcsillapítót. Ez lehetett az ovuláció?

Figyelt kérdés
Menstruáció meg messze van, illetve premensnek is korai. Szerintetek? Illetve bő fehér folyás is van. Mikor érdemes egyuttlenni? Ma sajnos nem tudtunk. 😕
2018. szept. 20. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*petefészkem, *méhem.
2018. szept. 20. 23:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta. Semmi mással nem kell foglalkozni.
2018. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most vehetem ovunak?
2018. szept. 20. 23:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet és meg nézem azért.
2018. szept. 20. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veheted. Ezek nem bizonyítják, hogy megtörtnént a repedés. Lehet, hogy csak egy hét múlva reped. Ezért mondtam, hogy kétnaponta együtt kell lenni folyamatosan és akkor teljesen mindegy, mikor reped, mert a spermiumok napokig életképesek benned. Ne foglalkozz a tünetekkel, mert félrevezethetnek.
2018. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. De sajnos nem tudunk meg kétnaponta sem, mert a párom mindig hulla. Estig dolgozik, nekem meg nincs kedvem nyomulni, pedig ha gyereket akar, akkor másképp nem megy! Meg próbálunk minnel többször egyuttlenni. És mi van akkor hogy ha nem reped meg? Ezt honnan lehet tudni? Mert lehet még se reped.
2018. szept. 20. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Házilag kizárólag jól vezezett hőgörbéből lehet leolvasni UTÓLAG, hogy sikerült-e a repedés. Se ovuteszt, se tünetek nem mondják meg tényszerűen és napra pontosan, csak a hő. De ha 2-3 naponta igyekeztek együtt lenni, az simán jó a babához,mindegy mikor reped ténylegesen. Sok sikert!
2018. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na tegnap voltunk együtt. Remélem ma is, és holnap is. Így esélyes?
2018. szept. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!