Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jött meg rendesen. Vagy...

Nem jött meg rendesen. Vagy csak késik?

Figyelt kérdés
Ciklusom 28 napos többnyire. Ma vagyok a 30.nspon de tnap óta csak nagyon gyenge vérzés van reggelente, napközben semmi... vajon csak késik vagy lehet végre baba? Reggel tesztelek , de gondoltam megkérdezem valaki járt már e így?
2018. okt. 2. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem még senki sem volt úgy, hogy két napot késett menstruációja.
2018. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már így és jött rendes vérzés utána. De olyan is volt hogy egyszerűen csak egy gyenge ciklusom volt enyhe vérzéssel.

És olyan nő is van aki terhes volt vérzés mellett mert olvastam. De attól hogy leírjuk nem vagy előrébb mert nem tudhatod te melyik csoportba esel. Hisz nincs összefüggés a szervezeink között mert nem minden nő egyforma.

2018. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha senki nem járt még igy.
2018. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!