Volt akinek sikerült a baba?

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk babatémával, sajnos sikertelenül. Nekem van már egy kislányom előző kapcsoltomból. Én már voltam vizsgálatokon minden rendben van. A páromnak meg lett nézve sajnos nem kett jó az eredmény. 16 millió a spermaszám azt mokdta a doki 20-tól jó.. viszont nem mozognak 2-3 darabmozog az is nem célirányosan.. Nagyon elkeseredtem.. rendeltünk étrendkiegészítő kapszulákat amit javasolt a doki 3 havi 44 ezert Ft volt. 3 hónapig kell szedni aztán újra megnézik az anyagot. Profertil a neve amúgy.

Volt aki hasonló cipőben járt és sikerült a baba?



2018. okt. 2. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak majdnem hasonloban jártunk. Az oka kiderult? (az en ferjemnek ketoldali herevisszere volt, neki a spermaszama es a morfologiaja volt rossz.. Aztan őt megoperaltak es utana osszejott termeszetes uton)
2018. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
1 vagyok. Mutet elott szedett profertilt is. 7millio helyett lett neki 6.8millio a spermaszama. Ettol persze van akinel ez jo de nalunk nem ert semmit
2018. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is ugyanezt a gyógyszert javasolták nem régóta szedi még. OAT 10M számmal. Nekünk lombikot javasoltak egyből.
2018. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én férjemnek 25 millió lett, 70%os mozgással. A doki nekünk már erre is azt mondta, hogy kevés, 40 millió kell.

Neki sajnos a tesztoszteron kevés, és a fehérvérsejt magas. Tesztoszteront kell szednie, és 3 hónap múlva kontroll.

2018. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Most volt laboron jövőjéten lesz eredmény. Egyenlőre csak ennyit tudunk.

Nagyon rossz ez a várakozás :(

Akkor nem kell sokat remélni ettől a bogyótól sem..

Nekünk azt mondta a doki hogy a mennyiséggel még nem kenne akkora gond az a baj h nem mozognak.. lusták. :(

2018. okt. 3. 10:05
 6/15 anonim ***** válasza:

A férjemnek is azt mondták lusták a himivarsejtjei. Tökmag olajat és lichi magot szedett valamint ilyenkor a rendszeres gyakori szex a megoldás a kis lustik ellen :) Gyógyszeres kezelésig nem jutottunk el. Most a második babánkat várjuk.

Szivből kivánom hogy sikerüljön nektek is!

2018. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3as vagyok. nekünk ugye 10M, és alig mozognak, kevés a normál alakú. A doki azt mondta, hogy kb 5% alatti az esély természetes úton. De persze sikerülhet ha az ember elég türelmes, és van ideje éveket várni. Persze lehet hogy éppen sikerül a következő hónapban. De nekünk 2éve nem sikerül, egyzser sem voltam terhes, így már nem akarunk még tovább várni.
2018. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát igen mi is már 3 éve nem védekezünk.. másfél éve vagyunk nagyon rajta.

A gyakori szex mit takar? :) Én is olvastam már ezt h sűrűn kell együtt lenni. Mi két naponta vagyunk együtt van amikor egymás után 2 nap aztán kettő kimarad, de átlagban két naponta. Párom nem igényel többet úgyh sűrűbben nem tudunk. És így is lusták neki. :(

2018. okt. 3. 11:42
 9/15 anonim ***** válasza:
átlagban mi 3 naponta, termékeny időszakban (ovuláció előtt 1 héttel kb, ovuláció utáni 2napig) naponta-kétnaponta. Ti gondolkoztok lombikon? Az okot kiderítették hogy mi a baja a párodnak?
2018. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mèg nem gondolkodtunk.. de nem nagyon szeretnék hogy őszinte legyek. Majd a páromon múlik neki nincs saját gyerek. Ha ő szeretné akkor belemegyek, de igazából én félek tőle.. ha most nem találja jónak a spermákat mi a biztosíték rá h egézséges baba lesz belőle.. nem tudom. :( Majd jhéten tudunk többet a vérvételből akkor lesz eredmény. Egyenlőre szedi a bogyókat aztán reménykedünk h elég lesz az.
2018. okt. 3. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!