Barátcserjét kezdtem el szedni a ciklus elején. Most nem jön meg. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szóval, baba project miatt az endokrinológusom javaslatára (netamin) barátcserjét kezdtem el szedni szeptember 7.én. Naponta két kapszulát veszek be, reggel és este. A ciklusom szabályos, viszont a pogeszteron szintem alacsony a prolaktinom magas, mint kiderült. Mondtam a dokinak, sokszor hallottam, hogy bekavart a ciklusba és kitolta azt, vagy nem jött meg a mensi. Azt mondta szedjem nyugodtan..a puffadásomat és a patikat a fejemen megszüntette, de kb ennyi a pozitív hatása. Múlt héten két napig görcsöltem majd abba maradt. Tegnap egész nap barnáztam amit eddig soha nem tapasztaltam. Ma újra görcsölök, mensi sehol, pedig már meg kellett volna jönnie tesztem negatív reggeli elsőből. 29.-re van csak időpontom a dokihoz. Mit csináljak, szedjem tovább vagy hagyjam abba inkább? Köszi a válaszokat!

2018. okt. 4. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Wow én biztos lecserlnék egy olyan orvost, aki bizonyított hormonproblémákra vitamint ír fel...
2018. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barátcserje tudtommal nem vitamin..gyógynövény. A kettő nem ugyanaz szerintem. Nem akart rögtön gyógyszerrel tömni ami manapság ritka az orvosoknál. Bár nem a kérdésre válaszoltál, de azért köszi, hogy írtál!
2018. okt. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!