Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséges e hogy...

Szerintetek lehetséges e hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés

PCOS betegségem van plusz IR-es is vagyok.Egyáltalán nem volt peteérésem ezért kaptam az orvosomtól Clostilbegy-t nevü gyógyszert hogy össze jöjjön a baba.10 napig napi egy szemet kellett szednem.Frankón volt is peteérésem 2-tól 7-ig. Ezalatt sajnos csak 3-szor voltunk együtt a párommal mert távol dolgozik. Mértem reggelente a hőmet ami reggel vissza volt esve mindig délután pedig 37 és 37,5 között mozgott. Az érdekes az volt nekem hogy 8-án mikor már nem volt peteérés akkor is görcsölgettem, ma már nem olyan erős de nagyon fura érzésem van a hasamban. A

hőm ma reggel megint vissza esett de az imént mértem és 37 fok volt. Szerintetek lehet hogy összejött a baba? Annyira várjuk. Köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hogy érted,hogy 2tőle 7ig volt peteèresed????

Bármi lehet amúgy,de szerintem ne éld bele magad túlságosan. Azért elsőre nem sokaknak sikerül. Persze megy a drukk

2018. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másodikától volt peteérésem legalábbis az ovulációs mikroszkópom akkortól mutatta hogy lehetséges a baba. Hetedikéig mutatta végig.Tünetek is ezekre a napokra mutattak peteérést. Nem élem bele magam nagyon de azért most is ott ül a kis ördög hátha.
2018. okt. 9. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán van esély. Mi egy héttel a peteérés előtt voltunk, sikerült. Kisfiút várunk :)
2018. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexelsz peteérés környékén akkor igen, esélyes a baba, mert így lesz. Ennyi.
2018. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó de jó nektek. Gratulálok! :) Remélem mi is hamarosan babázhatunk. :)
2018. okt. 9. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Délután mindenkinek 37 körül van a hő. Ezt csak reggel érdemes mérni. Ha reggel 37 vagy fölötte, akkor van esély a babára, de csak ha legalább 18 napig fent van.
2018. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 momoka 2002 ***** válasza:
Ha merted a hod,feltetelezem van hogorbed is. Reggeli ebredesi hot merunk. A delutani nem mervado. Neked nem a peteerest hanem az ovulacio(kilokodes) idopontjat kell belonod,amit pontosan csak ultrahangos kovetessel lehet megallapitani. A hogorben az emelkedes azt mutatja,mikor kezd el emelkedni a progeszteron(sargatest) szintje ami az ovulacio megtortentjet igazolja. A mikroszkop az elotte levo idot igazolja,ha akkor voltatok egyutt van ra esely. 21n korul csinalj tesztet.
2018. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!