Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek szerint "lemaradtunk" a...

Ezek szerint "lemaradtunk" a peteérésről?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy ovulációs teszttel próbálkozunk. 28-30 naposak a ciklusaim, a legutolsó menstruációmnak szeptember 30-án kellett volna megjönnie, de csak október 4-én jött meg. Ehhez számítottam a 14 napot, illetve az első tesztet korábban végeztem el (okt. 14-én). Halvány volt a csík, azt gondoltam, hogy még túl korai volt, így két nappal később (tegnap) ismét megismételtem. Minkét alkalommal sajnos csak késő este, 9 után tudtam megcsinálni a tesztet. A tegnapin még a 14-inél is halványabb volt a csík. :( Eléggé elkeseredtem. Ennek ellenére ma is megcsináltam, hátha az idővel volt probléma. Ma du. 5 előtt pár perccel csináltam meg, ezen már szinte kivehetetlen a csík...


Csatolok egy képet, fentről lefelé haladunk időben, tehát a legfelső a 14-i, alatta a 16., legalul a mai.


Nagyon elkeserített. :( Elkéstem a teszteléssel? A szeptember 30-i időponthoz kellett volna nézni, nem az október 4-hez? Vagy a teszt nem jó minőségű? (Laboquick LH teszt, leírásnak megfelelően 2-3 csepp vizelettel csináltam)


[link]


A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 17. 17:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy elvileg most kéne majd peteérésnek lennie a számolás alapjá ... a mellem is kezd érzékenyebb lenni. Érdemes volna másik fajta tesztet is kipróbálni? Olvastam, hogy nem mindenkinek válnak be.
2018. okt. 17. 17:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha átlagban 28-30 naposak a ciklusaid, akkor kezdj el tesztelni a 10.-20.napig. Bele kell, hogy essen.


Egyenként hőmérőzéssel jobban jársz, és még olcsóbb is.

2018. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jelen esetben az a probléma, hogy a 10. Napon kezdtem el tesztelni, és ahogy haladtam előre, annál halványabb lett a csík... szerintem veszek egy másik fajta tesztet is, hátha az beválik.
2018. okt. 17. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia én a facelle lh tesztet ajánlom. Nekem bevált rossmannba lehet kapni. Sok sikert.
2018. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Vettem is gyorsan Facelle-t, holnap tesztelek. Remélem, sikerrel járok!
2018. okt. 17. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is a Facelle-t ajánlanám. Bár én most netről rendelttel tesztelek nekem az is bevált. 4.cnapon tegnap pozitiv lett az LH tesztem. Estére már halványodott.Mensi alatti ovuláció. Ritka de van ilyen. Amugy ha 28.30naposak a ciklusaid a 11.naptol kezdj tesztelni. Nekem 25.26naposak én már a 8.naptól tesztelni szoktam. Délelött 11körül és este 7körül. Mert már volt hogy lecsúsztam az LH csúcsról!!! Ja és a 2naponta sex amit ajánl a doki. Mindent bele! 😊
2018. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊 végül nem bírtam ki, és este megcsináltam egy Facelle-t. Erősebben látszódott a 2. csík, mint a belinkelt képeken, ami azért bízató! Kíváncsi leszek a maira. :) Szurkolok mindenkinek!
2018. okt. 18. 07:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked hogy elcsipd az LH csucsot. De ha tényleg tudsz akkor csinalj napi 2 tesztet! Utolsó voltam.
2018. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 momoka 2002 ***** válasza:
Siman van meg ra esejedbha az elozo menzid is 5 napot kesett elofordulhat,hogy most is kesobb lesz ovud. Nem a 14. Hanem 19. Napon pl. Az Lh teszt nekem soha nem valt bebde a hogorbebol szepen latni az ovut.
2018. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én faestest-ről rendelem a 20-ast (jó sokat :D ) és 27-29 napos ciklussal a 12. napon kezdtem el a tesztelést és szépen erősödik. A tojásfehérje szerű folyás is megvolt tegnap. Vagy ma vagy holnap lesz ovum. Sajnos hiába figyelem 1 éve, nem sikerül, de valószínű valami bajunk van, most kezdtük a vizsgálatokat.

Szóval az ovu teszt sem 100% hogy sikerülni fog sajnos :(

2018. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!