FER14 és/vagy Profertil kapszulával kapcsolatban vannak itt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Korábban már voltak róla kérdések, de idén még nem :) Mivel érint a téma friss tapasztalatokat keresek.

2018. okt. 29. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Férjem Profertilt szedett három hónapig, de sajnos semmit sem javultak az eredményei. Elkezdett azóta külön-külön szedni vitaminokat, kíváncsi vagyok milyen eredménye lesz a kontrollon ettől.
2018. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!


Milyen készítményeket szed?

2018. okt. 29. 16:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én férjem Fer14-et szedett. Minőségileg 2 hónap alatt sokat javult neki. A harmadik hónapos kontrollra már nem mentünk el az andrológushoz, mert közben bekerültünk lombikra. Elsőre nem sikerült sajnos, de másodjára, mikor folandrolt is ivott mellé, meg tömtem c vitaminnal, sikerült.
2018. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom.

De megkérdezhetem, hogy milyen értékekre szedte a párotok?

2018. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fér 14 et szedte

Rá 3 hónapra pont terhes lettem,nem ment kontrollra szóval nem tudom mennyit segített. De nem sokkal volt határertek alatt a spermaszam

2018. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindkettot szedte a parom 3 honapig ferulant 1,5 honapig profertilt.

Mellette: e vitamin, omega 3,c bitamin, L arginin, L karnitin, maca (maca viber por kapszulas formaban), nulla karos szokas, bő nadrag, otthon csak kisgazyaban madzkalas.

Igy szazezresrol tobb milliosra ugrott 6 honap alatt.

2018. okt. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Folandrol, Ferulant - köszi a tippet!
2018. okt. 30. 13:50
 8/17 A kérdező kommentje:
Valaki le tudná fotózni a FER14 összetételét? A tényleges összetételre gondolok nem arra, hogy miből mennyi van benne.
2018. okt. 31. 16:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Fer14.


3 hónap után csillagos 5-öst érdemeltek volna a párom spermái, az előző 2 alához képest.


Bár azóta sem estem teherbe de nálam sajnos nagyobb gondok vannak. Azért ő még szedegeti. nem mindennap, csak úgy "szintentartás" végtt.

2018. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Férjem a profertilt szedi, most kezdte a negyedik hónapot. Kontrollon még nem volt (sajnos a munkahelyén nagy átalakulasok vannak, nem tudott menni eddig). Én az "anyagon" veszek észre változást, az eddig hígból sokkal sűrűbb, "összeállóbb" lett. Neki korábbi eredményei alapján 10-11 millió/ml a kiskatonák száma.

Én is tettem már fel a kérdést, olvasd el a válaszokat, ha gondolod.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!