Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, et után 10 nappal...

Lombikosok, et után 10 nappal teszteltem és sajnos negatív lett. Szerintetek van még esély? Tudom, hogy a 14. napon kellene tesztelni de olvastam több helyen, hogy már ilyenkor több embernek is kimutatta a teszt, hogy sikerült.

Figyelt kérdés
A nemvárt időpontja november 1. 3 naposan kaptam őket vissza.
2018. okt. 30. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 naposokat kaptál vissza, akkor még nincs veszve semmi. Egyébként is csak a vérvétel a biztos.

Nekem 5 napos beültetéssel, ikrekkel a 9. napon lett pozitív a teszt.

Egy babával pedig már a 6.-on.

Szóval terhességenként is teljesen más a hcg növekedés üteme.

2018. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. okt. 30. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha 14. naptól érdemes és te 10. napon teszteltél, szerinted?


Oké, van olyan mint írod, hogy néhány embernek pozitív már ekkor de ez nem azt jelenti hogy mindenkinek. Ezt is tudod. Szóval konkrétan tudod a választ a kérdésedre. Igen, nyilvánvaló hogy van még esély, 14. naptól próbáld újra.

2018. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Na végül mi lett?
2018. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!