Kika200 kérdése:

Lehet terhességi tünetem majdnem 2 héttel az együttlét után?

Figyelt kérdés
4 nap után el. Kezdett szurkálni a hasam alul a méhemnel utána másnap rosszul voltam és azóta minden nap majdnem minden nap hányok is... A melleim is fájnak egy kicsit olyan mintha megvannak duzzadva ma a derekam is fájt nagyon fáradékonyság vagyok egész nap aludnak😊tanácsokat tapasztalok kernék szépen
2018. nov. 1. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
2 hét és 3 nap után lett pozi a tesztem, rá 3 nappal már hányingerem volt, szóval szerintem korai lenne 2 hét után a hányás, inkább valami vírus lehet.
2018. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod gondoltam már erre is 4 nap múlva kéne meg jönnie csak már nem bírtam addig várni 😊😊
2018. nov. 1. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen lehet. Nálam is így volt. Én mértem ovulációs teszttel a peteérést, vagyis pontosan tudtam hanyadikán lehetett a megtermékenyülés. 2 hét múlva jöttek a tünetek, de a teszt még nem mutatta ki.


Tegnap előtt született meg a kisfiam!

2018. nov. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Igen lehet :) Ha ennyire intenzívek a tünetek akkor nyugodtan tesztelhetsz :) drukk :)
2018. nov. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 2. 07:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem pár napon belül szűnni nem akaró enyhe menstruációs jellegű alhasi fájdalmaim lettek, majd a melleim nőttek meg és érzékenyedtek, nagyon éreztem, hogy ez most más, eddig nem tapasztalt állapot. A menstruáció 1 napos "késésekor" azonnal teszteltem is emiatt... pozitívat.

(Szeded a 3-6 mg folsavat a gerincfejlődési rendellenesség elkerülésére?)

2018. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat holnap reggel tesztelek 1 et és ha negatív akkor megprobalom majd pár nap múlva megint.

Nem szedem

2018. nov. 2. 11:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma egész nap görcsölget a hasam mintha meg akarna jönni hétfőn kéne majd és ha nem jön meg egyből tesztelek
2018. nov. 2. 18:20
 9/11 anonim ***** válasza:
(Nekem a folsav volt az egyetlen, amit a lelkemre kötött a nőgyógyász, amikor jeleztem, hogy babát szeretnénk. Mert van egy fejlődési rendellenesség, ami 1000 magzatból 1-4-et érint, de ezzel az emelt folsavval kivédhető. Ez a rizikós fejlődési szakasz akkortájt zajlik le, amikor az első menzesz elmarad. Mivel ilyenkor nem biztos, hogy tudunk már a magzatról, ezért mondják, hogy a babatervezés első pillanatától szedjük a várandósság 12. hetéig, ameddig tutifix lemegy a rizikó.)
2018. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a teszt eredménye?
2018. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!