Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lesz az első alkalomkor az...

Mi lesz az első alkalomkor az endo dokinál?

Figyelt kérdés

Teherbeesési problémák, fogyási képtelenséggel, rendszertelen menzesszel megyek orvoshoz a jövőhéten. Azon a napon a 8. ciklusnapon leszek. Így is lesz majd vérvétel, vagy új hónapot kell kivárni?

A menzeszem csak gyógyszerrel jön meg.


2018. nov. 2. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Első alkalommal semmi nem lesz, beutalót fogsz kapni vérvételre, mindjárt kettőre is. Valószínűleg az új ciklussal kell majd kezdeni, az első 2-3 napban és a 21-24. nap körül kell laborba menni. Mivel endokrinológushoz több hónapos az időpontszerzési idő, ezért lehet, hogy nem is a következő, hanem későbbi hónapra irányozza elő, hogy a következő alkalomhoz képest friss legyen a lelet. Legalábbis én anno végigtelefonáltam vagy 6 körzetet és mindenhol több hónaposak voltak a várakozási idők, még magánorvosnál is 1 hónap. De legyen szerencséd!
2018. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magánhoz megyek. Így is 5 hetet vártam a jövőheti időpontomra. Egy magán klinika ez, labor is van ott, ezért gondoltam hogy lesz talán vérvétel.
2018. nov. 2. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért kell vérakozni mert a ciklusodhoz kell igazitani a vérvételr, ciklusod első napján biztosan kell a vérvétel, ha az 20 nap múlva lesz, akkor kell menned, mást nem nagyon csinál az endokrinológus, csak a labor eredményeidet nézi.
2018. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés. És ha abszolút nem is lenne vérzésem, akkor mi lenne? Akkor sem venne vért, csak miután meghozná gyógyszerrel?

Mert lényegében most is Norcolutot szedek hogy egyáltalán jelentkezzen vérzés...

2018. nov. 2. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egyáltalán nem volt ciklusom (csak Norcoluttal), de a nőgyógyásztól már olyan laborral mentem hozzá, amiből kiderült a bajom. Az endokrinológus írt fel gyógyszert, és kb két hónap múlva mentem újra laborba.
2018. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs miért 0 a válaszom, én sokat jártam endokrinológushoz. Lehet, hogy vesz vért ciklustól függetlenül, is, mert sok paraméter így is nézhető, csak teherbeesés nehézségeinél néznek olyan hormonokat, amik a ciklustól függően változnak.
2018. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nyilvánvalóan trollok tévedtek erre és pontoznak le, mert mindenki kompetens választ adott, ami csak hasznára lehet a kérdezőnek. Állami egészségügyben sem a labor a gyenge láncszem, hanem a szakorvos. Laborra elmehetsz a legtöbb helyen mindjárt másnap reggel.
2018. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!